Pośród cmentarzy cichych uliczek...jest wieczna pamięć..palą się
znicze...Córeczko..[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Joasi Komajda
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Moja Pamięć i Niegasnące Światełko[*]
Zgłoś SPAM
x
i i i
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
NIECH BLASK TEJ ŚWIECY ROZŚWIETLA CI DROGĘ...A JEJ CIEPŁO OGRZEWA TWOJE
SERCE....ZOSTAWIAM MODLITWĘ...ODPOCZYWAJ W POKOJU....
Zgłoś SPAM
Dominika
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupńscy
Bólu nie gasi żadne ukojenie, ból ten chowany jest skrycie,bo łez naszych
nikt nie rozumie,a dalej, dalej jest życie...♥(*)
Zgłoś SPAM
PAWEŁ
Zgłoś SPAM
mama Emilka
niech płomienie tych zniczy oświetlają Ci drogę.....[*]
Zgłoś SPAM
mama Fabianka
światełko pamięci dla Ciebie Aniu
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
...Patrzę na płomień tlący się w zniczu,smutek i żal się we mnie
budzi,spoglądam w niebo i zadaję pytanie - dlaczego Boże zabierasz dobrych
ludzi????
Zgłoś SPAM
Władek Wróblewski
Spoczywaj w pokoju,raj to wieczne miejsce dla Ciebie.ww 02 11 2012
Zgłoś SPAM
mami
Tu jest pamięć i paląca się świeczka...tutaj napis i kwiat pozostanie..ale
Ania gdzie indziej już mieszka i tam na zawsze już pozostanie..Tęsknię
córeczko..[*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Pokój i szczęście wieczne dla Twojej Duszy...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
ღ❀ღ__ღ❀ღ__ღ❀ღ__ღ❀ღ_
___ODDAJMY CIAŁO ZIEMI-
_____DUSZĘ BOGU-
___PAMIĘĆ POTOMNYM...
_ღ❀ღ__ღ❀ღ__ღ❀ღ__ღ❀ღ_
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.