Tęsknoty nie opiszesz, wokół wszystko rani, ale za to jestem pewna,że
kiedyś wszyscy się spotkamy..Wieczne odpoczywanie...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Są łzy,których nikt nie osuszy.Są serca,które na zawsze krwawiące
będą.Są miejsca,gdzie śmierć oddycha.Są dusze,które do innych
tęsknią.Są wspomnienia,które są jedyną osłodą.Jest miłość,która
trwa...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zawsze będziemy o Was myśleć,zawsze będziemy o Was marzyć i zawsze
będziemy Wasze zdjęcia przytulać do naszych twarzy....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
pamiętam
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Moja Pamięć i Modlitwa dla Ciebie (*)
Zgłoś SPAM
Mama aniołka Kacperka.M
((**))((**))Najjaśniejsze ((**))((**))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą duszę,lecz
wciąż jest w nas smutek i tęsknota...(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
ANIU*
W krainie snu
miłości moja
W krainie snu
serca ostoja
wieczna tęsknota
serca mojego
do serca Twojego*♥♥*
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Śmierć przychodzi nie pytając czy może,zabiera tych,których tak bardzo
kochamy,a potem pustka i serce krzyczy - DLACZEGO BOŻE??????DLACZEGO........
Zgłoś SPAM
Ciocia Kamila Celigowskiego
Bądź jak dobry Duszek...wspieraj i pomagaj tym, którzy tego potrzebują
...:-(
Zgłoś SPAM
mami
Każdy dzień jest dla nas rocznicą.. Każdy dzień jest dla nas czekaniem..
Każdy dzień utopiony w tęsknocie.. Każdy dzień naznaczony
rozstaniem..Kocham Cię córeczko..[*]
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Światełko Mojej Pamięci[*]
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Niezwykły Anioł skończył misję na ziemi ,zostawił płomień ,co w sercu
się mieni.......
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Serce się ogromnie smuci co minęło już nigdy nie wróci. Nasze życie tak
szybko
się zmienia, ale nigdy nie zmienią się nasze wspomnienia.
Odpoczywaj w pokoju.[[**]]
Zgłoś SPAM
Ewelina Dukiewicz - Siostra Śp Darka
(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Moja Pamięć i Niegasnące Światełko
Zgłoś SPAM
Iza
I tylko ogromu tej tęsknoty i smutku żadną miarą zmierzyć nie jestem w
stanie.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ludzie odchodzą tak szybko.....i zostawiają ludzi którzy za nimi
tęsknią...[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.