Jak słowom żalu i tęsknocie nadać blask,by zechciały lśnić?Pieścić je w
dłoniach,sercem grzać? Wykuwać w ciszy młotem barw,by smutek opadł,został
wspomnień czar..Jak?
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. PRZEMYSŁAW LISZKA
PAMIĘĆ I MODLITWA,,,
Zgłoś SPAM
Ciocia Kamila Celigowskiego
Czemu tak jest że gwiazda która pięknie świeci szybko gaśnie[*]
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Jesteście ,nasze aniołki jak kochane światło w naszej pamięci....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Są łzy, co jak ogień palą, Są serca, które się nigdy nie żalą, Są
winy, na które nie ma sędziego, Więc kiedy płaczę, nie pytaj,
dlaczego....Światełko i modlitwa dla Ciebie...Śpij spokojnie....
Zgłoś SPAM
Halina Kustosz
Aniu, niech ziemia lekką Ci będzie. Tak młodo odeszłaś....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mami
Aniu pomóż...pokarz mi drogę...córeczko nie potrafię bez Ciebie...[*]
Zgłoś SPAM
siostra ś.p. Krystiana
"Żyłaś dla nas, teraz żyjesz w nas" Pozostawiam znak mojej
pamięci i modlitwy na dziś.Przepraszam, że nie mogę tutaj być codziennie,
ale w pamięci i modlitwie wspominam każdego dnia (*)
Zgłoś SPAM
Ewelina- Siostra Śp Darka Dukiewicz
Aniu ... (*)
Światełko Pamięci dla Ciebie ...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
"Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z
łez..."
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
ღღ ``NIEGASNĄCE ღღღ ``ŚWIATEŁKO ღღღღ ``MOJEJ PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mami
Oddałabym wszystko..Aniu wszystko co mam..TY wiesz córeczko..Aby ..choć
raz,choć przez chwilkę móc przytulić Cię...ucałować..i usłyszeć....mami
wstawaj..kawa czeka...Anka..dlaczego???
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknotę mamy w tym co minione i smutek w tym czego nie było,i rozpacz w tym
co stracone,i pustkę w tym co się skończyło...Skarby Ukochane....
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Bóg Cię powołał do swojej krainy nie patrząc na łzy i ból całej
rodziny.....
Zgłoś SPAM
MAMA EDZI
Słoną łzą samotności
Co po policzku spływa
I oceanem tęsknoty
Która Twe imię wciąż wzywa Światełko Pamięci (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Anulko zapalam Ci światełko od dzisiaj do 12 grudnia, gdyż wyjeżdżam i
nie będzie mnie w domu. Niech Ci świeci i nigdy nie gaśnie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.