Są łzy, co jak ogień palą, Są serca, które się nigdy nie żalą, Są
winy, na które nie ma sędziego, Więc kiedy płaczę, nie pytaj,
dlaczego....Światełko i modlitwa dla Ciebie...Śpij spokojnie Aniele.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście daleko,dalej niż nam się wydaje,nie czujemy Waszego oddechu,bicia
serc...tęsknimy...choć nie widzimy Was,to Jesteście...w naszych
sercach,myślach,wspomnieniach....
Czas tych ran nie leczy.Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też śmiercią
nas samych;coś w nas umiera ,żyjemy ,ale nic nie jest tak jak było przedtem
,już nie jesteśmy tacy sami
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Szukamy Cię wśród dni i ciemnych nocy,rozpaczliwie i bez nadziei jak kamień
rzucony z procy.Szukamy w gwiazdach na niebie i w oczach zaszklonych
łzami,uwierzyć nie możemy,że już Cię nie spotkamy..
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Miejsce gdzie cisza roni łzy,bolesna cisza,nicość,zapalam światełko -
symbol wiecznego życia.... ANIU ((*))
Zgłoś SPAM
siostra Ś.P. Krzysia Jendrzejczaka
Pokój Ci Wieczny w Cichej Krainie,
Gdzie Ból nie sięga i Łza nie płynie.
Zgłoś SPAM
MARIA
Szukam Cię w powiewie wiatru, szukam Cię w płatkach róż, nie widzę cię
już...szukam, szukam...i znajdę Cię, bo moja miłość jest silniejsza niż
śmierć...
♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀
♥•*´¯`❀
Zgłoś SPAM
rodzice Joasi Komajda
"Dzieci cicho wymykają się do Boga, (...) One biegają po kałużach łez
boso. Już są beztroskie, A tęcza wiary wskazuje im drogę." (Ks. Lucjan
Szczepaniak - Deszcz przeznaczenia) www.plomykdonieba.pl
Zgłoś SPAM
Mama ś.p.Paulinki
Byłas piekna dziewczyna ,teraz jestes pieknym anolem ,mam nadzieje ze juz sie
poznalyscie tam u gory
Zgłoś SPAM
mami
A kiedy noc zapadła cicha... Nowa gwiazda zabłysła na niebie.... W niej
będą Ciebie widzieli Ci co Cię znali... Co tak jak ja...bardzo kochali
Ciebie...tak strasznie mi Ciebie brakuje Aniu [[**]]
Zgłoś SPAM
mama Wojtka
Zgłoś SPAM
mama Marty
Światełko dla Ciebie Aniu.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
**Są takie dłonie,
co się po ciemku odnajdą.
Nie szukają się,
a śpieszą ku sobie..”
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*)(*)(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH ZAWSZE SIĘ TLI (*)(*)(*)
ŚPIJ SŁODKO W KRAINIE WIECZNEJ RADOŚCI...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
ANIU, ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ZA WCZORAJSZY DZIEŃ (*)(*)(*)
* W MEJ PAMIĘCI NA ZAWSZE *
Zgłoś SPAM
mama Kasi B
"..Tu Ciebie nie ma,lecz Jesteś przecież...I pozostaniesz w jasnym tym
świecie,jest coś co mrokom się opiera- to pamięć i miłość .A ona nie
umiera..." [*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.