..W życiu piękne są tylko chwile..:"( przytulić Was to tylko
*Marzenie*dlaczego?!
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Gdzieś na szczycie góry ......wszyscy razem spotkamy się.........
Zgłoś SPAM
mami
Wierzę córeczko że się kiedyś spotkamy..
Tam na górze..w Niebie.. na końcu naszej ziemskiej drogi...
Na zawsze wszyscy razem zamieszkamy..
I nie będziemy czuć już trwogi… Kocham Cię mój skarbie..[*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
łzy, to kryształki lodu, które spływają nam po twarzy za Wami Dzieci
Ukochane
Zgłoś SPAM
rodzice Karolinki-dziadkowie Jędrusia
dla Ciebie,Aniu....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Ci, których kochamy, nie umierają nigdy, bo miłość jest
nieśmiertelna...Światełko i modlitwa dla Was Dzieci Ukochane....
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Tęskna otulona ciszą,łzy kapią spod powiek,bez Was tak trudno nam
żyć,serce wiecznie w żałobie.Te piękne chwile,beztroski czas,odeszły na
zawsze rozdzielając nas ..Wieczne odpoczywanie..
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Aniołku..chociaż Twe oczy zgasły..nadzieja pozostała..Ona nie poszła za
Tobą..Lecz z nami pozostała..[*]..nie mogłam przez kilka dni zapalić znicza,
Aniołku przepraszam.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice s.p. Przemysław Liszka
~~♥~~♥~~
To co widzisz, co się zda, Jak sen we śnie jeno trwa.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Tyle łez wylanych i tyle cierpienia..Ciebie już nie ma,
zostały nam tylko wspomnienia..
Twój dom teraz w niebie,a nasze życie to droga do Ciebie..
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Anulko zapalam Ci światełka. Anulko- Ty wiesz że nie mogłam być u Ciebie
przez te kilka dni, gdyż byłam chora
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Minęło szczęście , nie przeszło cierpienie,A pozostało tylko wspomnienie
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ile byśmy dali by mieć Was przy sobie...lecz cóż możemy zrobić???tylko
myślimy o Was...kochamy i wspominamy....
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
ANIU,PATRZĘ NA TWĄ FOTOGRAFIĘ...TYLE DOBROCI W TWYCH OCZACH WIDZĘ...DLACZEGO
MUSIAŁAŚ ODEJŚĆ ? KOMU TAM JESTEŚ POTRZEBNA ? TU NA ZIEMI JEST TWOJE
MIEJSCE...
A JEDNAK...(*)(*)(*) DLA CIEBIE ANIU***
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.