6.01.2013
K+M+B
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI W ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI...DLA CIEBIE ANIU...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
w ziarenkach życia tyle niepewności serca nie można zważyć ani duszy
zmierzyć jedyne więc co pozostaje to uwierzyć i mieć nadzieję...(*)
Zgłoś SPAM
mama Emilka
niegasnące światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
Paulina Błażkiewicz
Światełko dla Ciebie Aniu
Zgłoś SPAM
mama aniołka Rafałka
Aniu światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Niech zawsze światełko dla Ciebie płonie,nim odnajdziemy się wszyscy po
tamtej stronie.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Wspomnienia o Tych co byli i tak boleśnie odeszli...nadal są w naszych
sercach,naszych snach,nadal Ich obecność czujemy...tylko Ich dotknąć nie
możemy.....Światełko i modlitwa dla Was dzieci ukochane
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
Tu Ciebie nie ma... lecz jesteś przecież i pozostaniesz w jasnym świecie.
Jest coś,,,co mrokom się opiera...jest pamięć a ona nie umiera.
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
SERCA NASZE SPRAGNIONE SĄ WASZEGO GŁOSU , DOTYKU ANIOŁKI NASZE KOCHANE JAK
BARDZO SMUTNO BEZ WAS ;(
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pusty nasz świat,puste nasze serca....prócz miłości do Naszych Dzieci nic w
nas nie ma....tęsknimy tak bardzo...
Zgłoś SPAM
mami
Aniołku...Tak mi ciężko,stale czekam na Ciebie...mimo że wiem że drzwi sie
nie otworza...że w nich się nie pojawisz...ale ja czekam..Kocham Cię
Anka...tak bardzo kocham...zresztą Ty wiesz...
ANULKO dla CIEBIE..)))-'Był Taki Ktoś Kogo nie zastapi nikt...."
Kochanie, moje światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*)(*)(*)<*><*><*>(*)(*)(*)
SOBOTNIE SWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z CICHĄ MODLITWĄ...ZA SPOKÓJ TWEJ
DUSZYCZKI...ANULKO KOCHANA...
(*)(*)(*)<*><*><*>(*)(*)(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.