Odeszliście,a nasze życie straciło sens,bo stamtąd nie wraca
się.Wołamy,zapomnieć nie możemy..Och,jakże to boli,jaka pustka i smutek do
serca się wkradł,w rozpaczy przeklinamy cały świat!♥¸¸.•*´¯♥
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Światełko Mojej Pamięci[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
AC
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Być może dla świata byliście tylko człowiekiem,ale dla niektórych ludzi
byliście..jesteście..będziecie całym światem...NA
ZAWSZE..['].[']....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kiedy patrzymy w nocne niebo widzimy na nim mnóstwo gwiazd,a każda świeci w
naszą stronę jak oczu Waszych blask......
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(<*>) SOBOTNIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE SŁODKI ANIOŁKU (<*>)
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
Za dni stracone z Tobą
nic już nie jest osłodą,,,
Zgłoś SPAM
MAMA EMILKA
zostały nam tylko wspomnienia i tęsknota......(*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
wszystko się zmienia nawet marzenia. Anulko
Zgłoś SPAM
Iza
śnie, Anulko, Gwiazdko Nasza, tęsknię jeszcze bardziej. Spokoju Kochana.
Zgłoś SPAM
Iza
A dziś mi się przyśniłaś Anulko, chyba przez te wszystkie rozmowy o Tobie
wczoraj, nie dałyśmy Ci chwili wytchnienia, bez sprowadzania Cię myślą i
słowem więc w ramach rewanżu Ty przyszłas do mnie we
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie....Śpij spokojnie....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.