W pamięci zostają żywe obrazy A w sercu nadziei płomień, Kiedyś znów
wszyscy spotkamy się razem, Czas... straci wtedy znaczenie ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Promyczkiem księżyca zapalam światełko, powiewem wiatru przesyłam
modlitwę, a Ty Aniołku odpoczywaj w Rajskich Ogrodach ((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
Wspomnienia Pozwalają Choć Na Chwile Szczęścia,Bo Myśleć To wciąż
Pamiętac...PAMIĘTAMY ANIOŁKI KOCHANE
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Choć nam smutno nadziei nie tracimy,że rozłąka przeminie jak sen,znów pod
rękę pójdziemy na spacer,musi przyjść...i nadejdzie ten dzień....Skarby
Nasze Ukochane
Zgłoś SPAM
MARIA
Wspomnienia jak skrzydła motyla wplecione między barwy tęsknoty ,powracają
dając ukojenie naszej duszy...ANIU...
♥♥♥¸¸.•*´¯`✿
•*´¯`✿ ♥
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
niegasnące światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Wieczorem cisza okrywa świat,gwiazdy świecą na niebie,a my w pamięci i w
sercu zawsze mamy Was Aniołki(*)
Zgłoś SPAM
Ciocia Aniolka Wiktorka
Swiatelko Dla Ciebie Aniu Aniolku***
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
** ANIOŁKU **
TAK TRUDNO NA ZAWSZE ŻEGNAĆ CIEBIE...
KTO JESZCZE MÓGŁ BYĆ Z NAMI...
** ŚWIATEŁKA PAMIĘCI ...WRAZ Z CICHYM SZEPTEM MODLITWY**
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Mimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika,
zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze
wspomnienie (*)
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Wciąż spoglądamy w niebo ,tęsknimy ,nasza miłość i nadzieja jest
silniejsza od śmierci....
Zgłoś SPAM
mami
♥ Noszę Twe serce z sobą..Noszę Je w swoim sercu ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pod powiekami łez brakuje,Tęsknota dręczy, wszystko smuci,
W sercu Twój obraz się maluje,Kto nas bez Ciebie żyć nauczy…? Światełko
i modlitwa dla Ciebie...Śpij spokojnie...
Zgłoś SPAM
Lusia
Światełko dla Ciebie Aniu!!!
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Dlaczego tak kierujesz losem Panie?..Oni odeszli do Ciebie,a Ich najbliżsi
pogrążeni w smutku-sami tu pozostali..Została Im tylko modlitwa,żal i oczy
pełne łez wpatrzone w dal…(*)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
s. K.Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Mama Dagmarki Błaszczyk
Gdyby miłość mogła uzdrawiać a łzy mogły wskrzeszać - dzisiaj Aniu i Ty
i Dagusia byłybyście z nami...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.