☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️W PAMIĘCI I
MODLITWIE BĘDZIECIE PODCZAS NASZEJ NIEOBECNOŚCI DO
17.01.2020.☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤️*••*❤*•`Pamięć
jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych,
którzy odeszli.Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤*••*❤️*•`
Zgłoś SPAM
Iza
Anulko (*)
Zgłoś SPAM
mami
Aniu..[♥]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
....ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ....Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód
pamięci zapalamy światełko....
Światełko Pamięci w ostatnią niedzielę roku.
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
mami
Anulko moja...[♥]
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿ Życie jest ulotne,
pamięć wieczna ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿
Światełko i modlitwę zostawiamy ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️
✿⋞♡⋟✿
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Światełko Pamięci dla Ciebie Aniu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.