Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1078136
Zapalone ponad rok temu
babcia Kamilka Wisniewskiego
swiat sie zmienia i przemija i my tez , ale zawsze was kochamy
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Anetko na kolejny,smutny dzień.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️♨️❤️Na cmentarzu płomyki złote i groby w chryzantemach.Ludzie przyszli tu z myślą o tych, których już nie ma. Wspominają drogie imiona, zasłaniają lampki przed wiatrem, Anetko.♨️❤️♨️
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3385 ❤️☀❤️☀❤️ ✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
RODZICE
☀☘️✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿☀☘️Życie jest ulotne, pamięć wieczna ☀☘️✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ☀☘️✿⋞♡⋟✿ Światełko i modlitwę zostawiamy ✿⋞♡⋟✿☘️☀ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿☘️☀
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Takie ciche, smutne święto, rozjarzone świeczkami, dzień, w którym serce pozdrawia, pamięta Tych co rozstali się z nami...Zaduszkowe światełko Anetko
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Dzieci Nasze, Grobów Waszych odwiedzić nie mogliśmy, ale sercem jesteśmy z Wami, bo PAMIĘCI zamknąć się nie da. Najjaśniejsze Światełko Pamięci za dzisiejszy dzień, Dzień Zaduszny ☀️ Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
Mama Dagi Błaszczyk
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Ludzie odchodzą tak szybko i zostawiają ludzi,którzy za nimi tęsknią......(♨️)..Zaduszkowe smutne światełko i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ZADUSZKOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Każdy, kto wierzy we mnie, choćby i umarł, żyć będzie." Żyjesz w naszych sercach i pamięci. Światełko i modlitwa w dzień Wszystkich Wiernych Zmarłych dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
pamięc, świeczka, modlitwa to nasza łacznośc z wami kochani szczególnie dzisiaj
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3384 ❤️☀❤️☀❤️ ✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
RODZICE
[█♥▆ღ▆♥█] 2 LISTOPADA W DNIU ZADUSZEK [█♥▆ღ▆♥█] [█♥▆ღ▆♥█] ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY [█♥▆ღ▆♥█]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
╬ ♨️ ╬ W Dniu Zaduszek, modlitwą wypraszamy szczęście wieczne dla dusz, które odeszły do wieczności...zapalamy znicze, aby czuli, że żywa jest nasza pamięć...╬ ♨️ ╬
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
... Oni nie odeszli. Oni są z nami, głęboko w naszych sercach schowani...Póki żyjemy Oni są wokół tylko, że poza zasięgiem wzroku... Anetko, światełko na Zaduszki...
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
♨️♨️ Dla tych Którzy odeszli W nieznany świat, Płomień na wietrze Kołysze wiatr. Dla nich tyle kwiatów Pod cmentarnym murem I niebo jesienne U góry.Światełka i modlitwa na Zaduszki.♨️♨️
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Anetce,zapalam Światełko Pamięci.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   822   823   824   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011