swiat sie zmienia i przemija i my tez , ale zawsze was kochamy
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Anetko na kolejny,smutny dzień.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️♨️❤️Na cmentarzu płomyki złote i groby w chryzantemach.Ludzie
przyszli tu z myślą o tych, których już nie ma. Wspominają drogie imiona,
zasłaniają lampki przed wiatrem, Anetko.♨️❤️♨️
Takie ciche, smutne święto, rozjarzone świeczkami, dzień, w którym serce
pozdrawia, pamięta Tych co rozstali się z nami...Zaduszkowe światełko Anetko
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Dzieci Nasze, Grobów Waszych odwiedzić nie mogliśmy, ale sercem jesteśmy z
Wami, bo PAMIĘCI zamknąć się nie da.
Najjaśniejsze Światełko Pamięci za dzisiejszy dzień, Dzień Zaduszny
☀️ Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
Mama Dagi Błaszczyk
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Ludzie odchodzą tak szybko i zostawiają ludzi,którzy za nimi
tęsknią......(♨️)..Zaduszkowe smutne światełko i modlitwa dla Ciebie
Anetko.
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ZADUSZKOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Każdy, kto wierzy we mnie, choćby i umarł, żyć będzie." Żyjesz
w naszych sercach i pamięci. Światełko i modlitwa w dzień Wszystkich
Wiernych Zmarłych dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
pamięc, świeczka, modlitwa to nasza łacznośc z wami kochani szczególnie
dzisiaj
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3384 ❤️☀❤️☀❤️
✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
RODZICE
[█♥▆ღ▆♥█] 2 LISTOPADA W DNIU ZADUSZEK [█♥▆ღ▆♥█]
[█♥▆ღ▆♥█] ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
[█♥▆ღ▆♥█]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
╬ ♨️ ╬ W Dniu Zaduszek, modlitwą wypraszamy szczęście wieczne dla
dusz, które odeszły do wieczności...zapalamy znicze, aby czuli, że żywa
jest nasza pamięć...╬ ♨️ ╬
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
... Oni nie odeszli. Oni są z nami, głęboko w naszych sercach
schowani...Póki żyjemy Oni są wokół tylko, że poza zasięgiem wzroku...
Anetko, światełko na Zaduszki...
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
♨️♨️ Dla tych Którzy odeszli W nieznany świat, Płomień na wietrze
Kołysze wiatr. Dla nich tyle kwiatów Pod cmentarnym murem I niebo jesienne U
góry.Światełka i modlitwa na Zaduszki.♨️♨️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.