Kiedy odchodzą Anioły zostaje wiatr po ich skrzydeł trzepocie...
Anetko, Twoja obecność jest jak wiatr, nie widzimy jej, ale ją czujemy...
NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO ☀️ ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.PAMIĘCI ❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,w Twej intencji szept mej modlitwy i zapalone dla Ciebie
światełko.(((**)))
Zgłoś SPAM
babccia Kamilka Wisniewskiego
odeszłaś daleko ale jestes w sercach bo w swiecie ducha nie ma pozegnania
Zgłoś SPAM
Znajomy śp. julii Janik
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
♨️ ══☆ڰۣڿ☆═ Lampeczka pamięci na listopadowy smutny dzień...
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
⭐❤️⭐ Świat wygląda tak samo, Choć tyle się zmieniło... Nic się
już nie powtórzy, Nie będzie już, jak było.. Zostawiam światełko wiecznej
pamięci i modlitwę na kolejny smutny dzień.⭐❤️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Oczy płaczące za Wami, za Waszym uśmiechem, za cudownymi wspomnieniami...w
sercach i w pamięci Byliście, Jesteście i zawsze Będziecie Aniołki
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,dla Ciebie moja modlitwa i zapalone światełko.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Są chwile ,które nigdy nie wrócą,lecz w pamięci będą trwać
wiecznie........Światełko z modlitwą dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Są pożegnania na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które
zawsze wywoływać będą morza łez i są takie osoby na myśl o których
zawsze zasypie nas lawina wspomnień..."
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
♨️❤️♨️❤️♨️ Życie jest tylko chwilą pełną trudów i
bólu, wieczność nieznana i niezmierzona. Odpoczywaj Anetko w krainie
niebieskiej, gdzie nie ma bólu ni łez.
❤️❤️†♣†❤️❤️ Wiązanki , kwiaty , zniczy blask na twarzach
grymas bólu to świadczy że żyjemy wciąż choć z innej strony muru.
†♣† Zostawiam światełko wiecznej pamięci i
modlitwę.❤️❤️†♣†❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W milczeniu niecodziennym ciągle płaczą oczy, łzy niczym kamienie
spowalniają bieg każdego dnia, z wielkim bólem wciąż wołamy - tak bardzo
nam Was Kochani brak....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.