w naszycg sercach, w naszej pamieci, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Płomyk z modlitwą zostawiam...♥(((*)))♥
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Źaden lekarz Anetko nie mógł pomóc Tobie,bo Pan Bóg chciał pewnie mieć
Cię Aniołku już w Niebie przy sobie.Moja modlitwa i płomyczek w Twej
intencji.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
⭐❤️⭐Żyjemy,ale nic nie jest tak jak było przedtem, już nie jesteśmy
tacy sami Zostawiam światełka i modlitwę na Święto Niepodległości Polski
dla Ciecie Anetko.⭐❤️⭐.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tak mało chwil wspaniałych jest, tak mało słów co pięknie brzmią...tak
trudno dzisiaj mieć szczęśliwy dom odkąd Odeszliście stąd Aniołki
Ukochane
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(♨️) - Smutne światełko i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Nigdy więcej nie spotkamy się, świecy płomień już zgasł...życie to
krótki film... Anetko, listopadowe światełko modlitwy, zadumy i pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️❤️*❤️ Wtorkowe światełko [*] Anetko ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Tak naprawdę,nie umiera Ten,kto nadal żyje w naszym sercu i naszej
pamięci.Spokojnego snu Anetko,szept modlitwy i lampeczka zapalona dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️ Tańcują wspomnienia Na zimnym marmurze Płomieniem świecy przywołane
Nie pozwalają zapomnieć Gorącem serc ogrzane. Światełka do Nieba z
Modlitwą i Wspomnieniem.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota to pewność, że Czekacie, że Jesteście, że Wasze ramiona otwarte
zastaniemy...do spotkania Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Światełko Pamięci ’•,`’•,*,•’`,•’ do Nieba ślę ♥
Odpoczywaj w Pokoju Anetko ♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.