♨️❤️♨️Tęsknota otula mnie w ciszy, łzy kapią z pod powiek, bez
Ciebie tak trudno żyć, serce wiecznie w żałobie... Światełka pamięci z
modlitwą dla Ciebie Anetko...♨️❤️♨️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Gdyby miłość umiała uzdrawiać,a łzy wskrzesić...wszyscy byście Anetko
nadal byli tu z nami.(((**)))
Zgłoś SPAM
Marcin Ł. Znajomy śp. julii Janik
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspominamy Wasze imiona zawsze dla nas drogie i Wasze chwile z nami szczęśliwe
i błogie...choć opuściliście nas spiesząc po niebieską chwałę, w naszych
sercach pozostaniecie przez życie całe
Zgłoś SPAM
Maria Przybysz
Pamiętam, Anetko...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Mija tylko czas.. Ból i smutek pozostają
....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ....Światełko i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,szept modlitwy dla Ciebie i zapalone światełko.(((**)))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Nie umiera ten, kto trwa w pamięci swoich bliskich"
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
"Wiara jest okiem dla tej rzeczywistości, której nie można
zobaczyć."- Carlo Caretto- _۩_
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
Tańczy w ciemnościach światło jak ptak, Pan Bóg nam daje nadziei znak,
jestesmy razem Anetko
♥❤️♥Ktoś powiedział"Życie nie ma końca'.Nie
wierzyłam.Ktoś powiedział,"Nie lękaj się.Wątpiłam. Dziś już
wiem,że prawdziwa miłość jest mimo cierpienia i śmierci,
Anetko..♥❤️♥
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jak co wieczór palimy znicz, jesteśmy z Wami...znamy Wasz uśmiech, głos,
spojrzenie...w oczach łzy, w sercu ból, dookoła pustka, milczenie....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.