Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1078080
Zapalone ponad rok temu
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
♨️❤️♨️Tęsknota otula mnie w ciszy, łzy kapią z pod powiek, bez Ciebie tak trudno żyć, serce wiecznie w żałobie... Światełka pamięci z modlitwą dla Ciebie Anetko...♨️❤️♨️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Gdyby miłość umiała uzdrawiać,a łzy wskrzesić...wszyscy byście Anetko nadal byli tu z nami.(((**)))
Zgłoś SPAM
Marcin Ł. Znajomy śp. julii Janik
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspominamy Wasze imiona zawsze dla nas drogie i Wasze chwile z nami szczęśliwe i błogie...choć opuściliście nas spiesząc po niebieską chwałę, w naszych sercach pozostaniecie przez życie całe
Zgłoś SPAM
Maria Przybysz
Pamiętam, Anetko...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Mija tylko czas.. Ból i smutek pozostają ....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ....Światełko i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,szept modlitwy dla Ciebie i zapalone światełko.(((**)))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Nie umiera ten, kto trwa w pamięci swoich bliskich"
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
"Wiara jest okiem dla tej rzeczywistości, której nie można zobaczyć."- Carlo Caretto- _۩_
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
Tańczy w ciemnościach światło jak ptak, Pan Bóg nam daje nadziei znak, jestesmy razem Anetko
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3395 ❤️☀❤️☀❤️ ✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
RODZICE
⭕⭕⭕☘️◕ •*`*• ◕ ☘️•*`*• ◕ •*`*• ◕CI CO NAJWIĘCEJ DAJĄ ŚWIATU NAJSZYBCIEJ ODCHODZĄ ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕☘️ •*`*• ◕☘️ ⭕⭕⭕
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
♥❤️♥Ktoś powiedział"Życie nie ma końca'.Nie wierzyłam.Ktoś powiedział,"Nie lękaj się.Wątpiłam. Dziś już wiem,że prawdziwa miłość jest mimo cierpienia i śmierci, Anetko..♥❤️♥
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jak co wieczór palimy znicz, jesteśmy z Wami...znamy Wasz uśmiech, głos, spojrzenie...w oczach łzy, w sercu ból, dookoła pustka, milczenie....
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   815   816   817   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011