"Każda chwila Wspomnień senny świat Każde słowo W moim sercu
ślad" B. Trojanek "My to nie my" Odpoczywaj w pokoju.
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
♨️❤️♨️Tak nagle ucichło i tak posmutniało. Pustka niby pętla
zaciska się wokół. Tak ciężko uwierzyć, że coś już się stało... Tak
trudno zrozumieć tajemnice mroku. Spoczywaj w pokoju Anetko.♨️❤️♨️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
bliskość serc i dusz niech zawsze trwa, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Wszystko na świecie przemija powoli, i pamięć o szczęściu - i o tym co
boli, wszystko przemija - tak chce przeznaczenie, jedno zostaje - wspomnienie...
⊰♥⊱[*]....
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Światełko na dzień dobry [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Spokojnego snu wiecznego Anetko w tej cichej Nieba Krainie,gdzie nie ma juź
bólu i łza z oczu nie wypłynie.Światełko i modlitwę zostawiam.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Pamięć jest jak nasionko leśne, z wiatrem szybko leci, ale gdy drzewem w
sercu wyrośnie, to tylko razem z nim wyrwać ją można....Ukochani
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY...˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜...
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko szept modlitwy w Twej intencji i zapalone światełko mojej o Tobie
pamięci.
❤️♣❤️...Smutne są słowa, gdy giną bez końca... Smutna jest
miłość, gdy ból się uśmiecha... Smutne jest serce, gdy tęsknią bez
końca..." Zostawiam codzienną modlitwę dla Ciebie
Anetko.❤️♣❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.