Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1077926
Zapalone ponad rok temu
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3411 ❤️☀❤️☀❤️ ✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jest wiatr co w oczy wieje, jest deszcz co zmywa łzy, jest słońce, które grzeje...jest ból, tęsknota i łzy...za Wami Kochani
Zgłoś SPAM
tata Milenki
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W 1-szą Niedzielę Adwentu Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Zostały nam tylko wspomnienia i sny i żal do losu,że tak wcześnie zabrał nam Was.I pamięć o Was została,do końca naszych dni.Pamięć,której nie odbierze nam nikt.Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
ะ̭̌«̭ะ̭̌«̭❤️ะ̭̌«̭ะ̭̌ Pokój duszy Twojej ☆ ☆[_*_] Lampeczka na I Niedzielę Adwentu ☆ ☆
Zgłoś SPAM
RODZICE
♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡° ♡° ❤️ Ƹ̵
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko i modlitwa w I niedzielę Adwentu.Nasze życie jest cały czas czekaniem, radosnym w oczekiwaniu na dziecko jak Maryja lub smutnym pod krzyżem żałoby na spotkanie po drugiej stronie życia.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
oczekiwanie i nadzieja
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️╬❤️ Smutek i tęsknota Pustka mnie otacza W serce żal się wlewa Bólem i cierpieniem... zapalam znicz wiecznej pamięci Dla Ciebie Anetko .....❤️╬❤️....
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,jeszcze dobrze nie przeobraziłaś się z pąka w kwiat...juź śmierć Cię zabrała w w ten drugi świat.Szept modlitwy na Niedzielę
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️Światełko na dobranoc [*]
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Serca osnute obrazem Bliskich...minionych chwil fragmenty szczęścia...szeptem ust w modlitwie zwieńczonej westchnieniem...wirujące obłoki wspomnień....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Ci, co odchodzą, wciąż z nami są i żyją w naszej pamięci - pamiętamy, kochamy i tęsknimy.....Światełko z modlitwą dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   805   806   807   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011