Jest wiatr co w oczy wieje, jest deszcz co zmywa łzy, jest słońce, które
grzeje...jest ból, tęsknota i łzy...za Wami Kochani
Zgłoś SPAM
tata Milenki
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W 1-szą Niedzielę Adwentu Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Zostały nam tylko wspomnienia i sny i żal do losu,że tak wcześnie zabrał
nam Was.I pamięć o Was została,do końca naszych dni.Pamięć,której nie
odbierze nam nikt.Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
ะ̭̌«̭ะ̭̌«̭❤️ะ̭̌«̭ะ̭̌ Pokój duszy Twojej ☆ ☆[_*_]
Lampeczka na I Niedzielę Adwentu ☆ ☆
Światełko i modlitwa w I niedzielę Adwentu.Nasze życie jest cały czas
czekaniem, radosnym w oczekiwaniu na dziecko jak Maryja lub smutnym pod krzyżem
żałoby na spotkanie po drugiej stronie życia.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
oczekiwanie i nadzieja
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️╬❤️ Smutek i tęsknota Pustka mnie otacza W serce żal się wlewa
Bólem i cierpieniem... zapalam znicz wiecznej pamięci Dla Ciebie Anetko
.....❤️╬❤️....
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,jeszcze dobrze nie przeobraziłaś się z pąka w kwiat...juź śmierć
Cię zabrała w w ten drugi świat.Szept modlitwy na Niedzielę
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️Światełko na dobranoc [*]
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Serca osnute obrazem Bliskich...minionych chwil fragmenty szczęścia...szeptem
ust w modlitwie zwieńczonej westchnieniem...wirujące obłoki wspomnień....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Ci, co odchodzą, wciąż z nami są i żyją w naszej pamięci - pamiętamy,
kochamy i tęsknimy.....Światełko z modlitwą dla Ciebie Anetko.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.