✿**•**✿...PAMIĘTAM... i płomyczek do Nieba Ci ślę ❤️✿**•**✿
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Matko nie podległa skazie, Ty mnie racz dźwignąć w ostatecznym
razie". (Wespazjan Kochowski, Pieśń XXII) Światełko i modlitwę
zostawiam w Niepokalane Poczęcie NMP
†❤️† Światło nadziei,które płonie Ukoić może to rozstanie, I
wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie. Zostawiam
światełka wiecznej, pamięci i modlitwę, Anetko ...†❤️†
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Patrzę na płomyk tlący się w zniczu,który smutek we mnie budzi,spoglądam w
Niebo zadając pytanie...czemu tak szybko zabierasz tak młodych ludzi?
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.