Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1077810
Zapalone ponad rok temu
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Sobotnie światełko [*]
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Byliście radością, promieniem słońca, Byliście miłością, dotykiem serca, Jesteście milczeniem, ciszą o zmroku, Jesteście wspomnieniem i perłą w oku....
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci... ....˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”.... Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
babcia KAmilka Wisniewskiego
blas światełek to ciepło , które odeszło wraz z wami kochani, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3430 ❤️☀❤️☀❤️ ✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
RODZICE
▃▂ ☀❤️☀ ▂▃▃▂☀❤️☀ ▂▃ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ▃▂☀❤️☀ ▂▃▃▂ ☀❤️☀ ▂▃ ▃▂ ☀❤️☀ ▂▃▃▂☀❤️☀ ▂▃ ▃▂☀❤️☀ ▂▃▃▂ ☀❤️☀ ▂▃
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️♨️❤️ Patrzę na płomień tlący się w zniczu Smutek i żal się we mnie budzi. Spoglądam w niebo i zadaję pytanie. Dlaczego Boże , zabierasz dobrych ludzi ? Anetko.❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,moja modlitwa i zapalone światełko.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Czegoś nam brak, czegoś wielkiego...Waszej obecności, Waszego uśmiechu, oczu kochanych...brak nam wszystkiego...więc po co żyć...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
W naszych sercach i pamięci pozostaniecie do końca... ☀️ Promyczek dla Ciebie i moja pamięć ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nigdy nie jesteśmy tak bardzo bezbronni wobec cierpienia jak wtedy, gdy kochamy " Freud.-------- Światełko wiecznej pamięci dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Zapalona lampeczka ode mnie Anetko...dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Adwentowe świece rozjaśniają nasze dni w oczekiwaniu na Cud nad cudami .Niech ich ciepło ogrzewa Twoją duszę naszą pamięcią.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
ciszę i pustke po Twoim odejściu wypełniam westchnieniem i modlitwa, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   793   794   795   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011