❤️♨️❤️ Patrzę na płomień tlący się w zniczu Smutek i żal się
we mnie budzi. Spoglądam w niebo i zadaję pytanie. Dlaczego Boże , zabierasz
dobrych ludzi ? Anetko.❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,moja modlitwa i zapalone światełko.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Czegoś nam brak, czegoś wielkiego...Waszej obecności, Waszego uśmiechu, oczu
kochanych...brak nam wszystkiego...więc po co żyć...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
W naszych sercach i pamięci pozostaniecie do końca...
☀️ Promyczek dla Ciebie i moja pamięć ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nigdy nie jesteśmy tak bardzo bezbronni wobec cierpienia jak wtedy, gdy kochamy
" Freud.-------- Światełko wiecznej pamięci dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Zapalona lampeczka ode mnie Anetko...dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Adwentowe świece rozjaśniają nasze dni w oczekiwaniu na Cud nad cudami .Niech
ich ciepło ogrzewa Twoją duszę naszą pamięcią.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
ciszę i pustke po Twoim odejściu wypełniam westchnieniem i modlitwa,
spoczywaj w pokoju
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.