W ostatni poniedziałek roku 2020 wysyłam Ci światełko z modlitwą o pokój
duszy Anetko
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
z nadzieja ku wieczności
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️⭐❤️ "Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić
się z tym, co przynosi los..Zostawiam światełka i modlitwę."Anetko
..❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gorzkie słowa szeptane w codzienności, modlitwie, ranią nawet wspomnień
piękny ślad, jeszcze tylko łzy w zaciszu myśli wypłakane, jeszcze oparcia
szukamy w nadziei...na spotkanie Ukochani
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
serdeczne swiatełko do wieczności dla Ciebie
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tylko smutek tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień.........Światełko z modlitwą dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
tata Milenki
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Człowiekiem szlachetnym w ludzkim tłumie,jest ten,który oprócz własnych
łez...innych ludzi łzy rozumie.Anetko,płomyczek pamięci dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
⭐❤️⭐ „Bywa nieraz, że stajemy św obliczu prawd, dla których brakuje
słów.” Jan Paweł II (Karol Wojtyła) Zostawiam niedzielne światełka
pamięci i modlitwę Anetce ...⭐❤️⭐
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.