Anetko,zapalona lampeczka dla Ciebie,a szept modlitwy...posyłam w Twej
intencji...do naszego PANA w Niebie.
Zgłoś SPAM
babcia Kamika Wiśniewskiego
niech ten piękny dzień pełen słońca ukoi nasze tęsknoty, miłoości i
westchnienia, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️❤️❤️❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu
gwiazd do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z
daleka,śpij spokojnie, Anetko....❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Przeklęty dzień, który wszystko pozmieniał, odeszło szczęście pozostały
wspomnienia...teraz ból, tęsknota i łzy są przyjacielem naszym...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tylko smutek,tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień......((*))...Światełko z modlitwą dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,dla Ciebie moja modlitwa i zapalone jaśniutkie światełko.(*)
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Jezu Ty wiesz najlepiej jak matczyne bolą łzy, Jezu Ty wiesz najlepiej
jak zadane bolą rany" Jezu ulecz rany nasze i daj życie wieczne Anetce
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Życie ma granice, ale pamięć jest nieskończona...
❄️❄️⭐*⭐ Światełko Pamięci do nieba posyłam ❄️❄️⭐*⭐
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.