Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1077519
Zapalone ponad rok temu
babcia Kamilka Wisniewskiego
jest taki ból , o którym najlepiej nie mówic, bo tylko milczenie go może wyrazic, Anetko
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
......łza cicho spłynęła po policzku... westchnieniem załkało serce....TĘSKNIĘ................. Światełko Pamięci dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3469 ❤️☀❤️☀❤️ ✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
RODZICE
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ KOCHAMY CÓRECZKO«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•»
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️❤️♨️ Teraz jesteś powietrzem, promykiem słońca na niebie, wolnością bezgraniczną świadomością już czystą. I tylko nam smutek tęsknotę w sercu pozostawiłaś Anetko.♨️❤️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech Was Kochani jasną nadzieją myśli nasze ogrzeją...tylko bezradne ręce nie mogą uczynić nic więcej...
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami - jesteście ciągle w naszych myślach i sercach........•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•........ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
BABCIA kAMILKA Wiśniewskiego
moj aniołku badz światłem w ciemności, badż lekarstwem co ból młagodzi, badż pocieszeniem w cierpieniu, bądż łzą we wzruszeniu i pamiecia we wspomnieniu
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Ludzie, których kochamy są zawsze z nami. Za dnia w myślach, nocą w snach... /M. Perri/ Na zawsze w naszej pamięci.... Śpij spokojnie ✿,•*´✿,•*´✿,•*´✿❤️✿,•*´✿,•*´✿,•*´✿
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3468 ❤️☀❤️☀❤️ ✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
RODZICE
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Zgłoś SPAM
HALINA G.
★▓★ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ★▓★ Serce boli na wspomnienie...Odpoczywaj w pokoju i ciszy, niech Ciebie do snu wiecznego, nasza miłość kołysze...▓★★▓
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,moja pamięć i modlitwa...w Twej intencji.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️❤️❤️"Nigdy nie zapomnimy lat spędzonych z Tobą. Zostaniesz w naszych sercach ukochaną osobą. Zostawiam światełko wiecznej pamięci i codzienną modlitwę w Twojej intencji, Anetko.❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
tata Milenki
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   769   770   771   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011