♨️❤️♨️ Teraz jesteś powietrzem, promykiem słońca na niebie,
wolnością bezgraniczną świadomością już czystą. I tylko nam smutek
tęsknotę w sercu pozostawiłaś Anetko.♨️❤️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech Was Kochani jasną nadzieją myśli nasze ogrzeją...tylko bezradne ręce
nie mogą uczynić nic więcej...
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami - jesteście ciągle w naszych myślach i
sercach........•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•........
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
BABCIA kAMILKA Wiśniewskiego
moj aniołku badz światłem w ciemności, badż lekarstwem co ból młagodzi,
badż pocieszeniem w cierpieniu, bądż łzą we wzruszeniu i pamiecia we
wspomnieniu
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Ludzie, których kochamy są zawsze z nami.
Za dnia w myślach, nocą w snach... /M. Perri/
Na zawsze w naszej pamięci.... Śpij spokojnie
✿,•*´✿,•*´✿,•*´✿❤️✿,•*´✿,•*´✿,•*´✿
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3468 ❤️☀❤️☀❤️
✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
RODZICE
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Zgłoś SPAM
HALINA G.
★▓★ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ★▓★ Serce boli na wspomnienie...Odpoczywaj
w pokoju i ciszy, niech Ciebie do snu wiecznego, nasza miłość
kołysze...▓★★▓
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,moja pamięć i modlitwa...w Twej intencji.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️❤️❤️"Nigdy nie zapomnimy lat spędzonych z Tobą. Zostaniesz
w naszych sercach ukochaną osobą. Zostawiam światełko wiecznej pamięci i
codzienną modlitwę w Twojej intencji, Anetko.❤️❤️❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.