Niech to piekne słoneczne Niebo zaniesie nasza miłośc dla was kochani do
wieczności
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,dla Ciebie szept mej modlitwy i zapalony płomyczek na
Niedzielę.(((**))).
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
Zgłoś SPAM
HALINA G.
"Żeby znaleźć życie, trzeba utracić życie; żeby się narodzić,
trzeba umrzeć; żeby się zbawić, trzeba wziąć krzyż"(św. Jan Paweł
II )☸ڿڰۣ☆ ❤️ ☆ ڿڰۣ ☸ Niedzielny płomyk...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETY JUCHA
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3474 ❤️☀❤️☀❤️
✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Anioły zawsze stąpają w ciszy.Czasem zajrzą w nasze kąciki, Czasem
ukryte w jakiejś niszy, Zostawią po sobie promyki.I ja zostawiam ten promyk,by
o Tobie przypominał nam tutaj, na Ziemi.❤️
Gdyby chociaż maleńki promyczek Stamtąd, od naszych Ukochanych Najbliższych,
dotarł do serc zbolałych i dał nadzieję...byłoby lżej tęsknić i
czekać....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Spoczywaj w pokoju - w sercach tych,których obdarzyłaś miłością zostaniesz
na zawsze. ..... Światełko Pamięci dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Zapalona lampeczka i szept modlitwy Anetko...w Twej intencji.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Smutne sobotnie światełko Anetko...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
******★★★♨♨♨★★★*****Światełko Pamięci na ostatnią
styczniową sobotę ★♨♨♨★
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Jeśli zapomnę o nich, Ty Boże na niebie, zapomnij o mnie." Adam
Mickiewicz "Dziady.Część III "
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.