Wiosna wróci, maj powróci, znów zakwitną pąki róż...tylko Wasze dni
spędzone tu na ziemi nie powrócą już...Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3481 ❤️☀❤️☀❤️
✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Niełatwo jest pogodzić się z tym, czym czasem obarcza nas życie. Pozostaje
mieć nadzieję i wiarę w sens tych doświadczeń....... Światełko Pamięci i
modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zapłakane światełko Anetko...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„W cieple migocącego płomienia zamknięta jest pamięć.
Ta tkliwa w osłonie miłości. I ta w okruchach wspomnienia.”/ I.
Wiercińska/
❄️⭐⭐ Światełko otulone Pamięcią ⭐⭐❄️ Anetce
Nieważne czy rok minał, dzień, miesiac, czy tez lata, gdy odszedł ktos... na
zawsze to tracisz cząstke świata Anetko
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,bardzo wszyscy tęskmimy za Wami,no po prostu dlatego,źe Tych którzy
odeszli...nadal bardzo kochamy.Spokojnego snu wiecznego Aniołku.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
HALINA G.
♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜•♡° Wysyłam płomyczki światełek do
nieba... ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️*❤️ Kiedy kochamy, stajemy się nieśmńiertelni i niezniszczalni, jak
bicie serca, jak deszcz lub wiatr. Zostawiam światełko pamięci i modlitwę,
Anetko .❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Palimy znicze dla Naszych Bliskich, nikłe światło w półmroku drży...dla
naszych Bliskich, którym Pan zamknął żywota drzwi...pamiętam Anetko
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami - jesteście ciągle w naszych myślach i sercach.
............•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•........... Światełko Pamięci i
modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3481 ❤️☀❤️☀❤️
✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
zadana prawda nie uleczy smutku po stracie ukochanej osoby
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.