Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1077362
Zapalone ponad rok temu
Marcin Ł. Znajomy śp. julii Janik
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia otaczają nasze myśli osnute mgiełką przemijającego czasu...Aniołki Nasze kochamy i tęsknimy ciągle tak samo
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała łRuta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci..... *ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ*..... Światełko Pamięci dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
cichutko postoję przy Tobie, pomilcze, poczekam az płomien swiecy dopali, zaniesie ci światło, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3493 ❤️☀❤️☀❤️ ✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☘️ •-❤️-• ☘️ •-❤️-• ☘️ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ☘️ •-❤️-• ☘️ •-❤️-• ☘️
Zgłoś SPAM
RODZICE
❤️☀◊☀❤️Ci, którzy żyją nadzieją,❤️☀◊☀❤️widzą dalej❤️☀◊☀❤️ Ci,co żyją miłością,❤️☀◊☀❤️widzą głębiej❤️☀◊☀❤️Ci, co żyją wiarą,❤️☀◊☀❤️widzą wszystko w innym świetle❤️☀◊☀❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Tu jest pamięć i tutaj świeczka.Tutaj napis i kwiat pozostanie.Ale zmarły gdzie indziej mieszka na wieczne odpoczywanie.Smutek to jest mrok po zmarłych tu,ale dla nich są wysokie, jasne światy.❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,zapalam lampeczkę dla Ciebie... na całą sobotę i Niedzielę.Spokojnego snu Aniołku.(((**)))
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Czas wszystko zabiera,bo zabrać jest w stanie,lecz nigdy nie zabierze nam tego...co w naszych sercach pozostanie.Anetko,moja pamięć i światełko.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tak jak dawniej świeci słońce, tak jak dawniej wieje wiatr...wszystko jest tu tak jak dawniej...tylko Was Kochani tutaj brak....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Anetko...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(♨️) - Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko i modlitwa dla Ciebie w piątek Wielkiego Postu. Stacja I "Pan Jezus skazany na śmierć". Śmierć kochanej osoby jest też naszą śmiercią, gaśnie cała radość życia.
Zgłoś SPAM
HALINA G.
PŁOMYCZEK PAMIĘCI Z MODLITWĄ..(♥)
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3492 ❤️☀❤️☀❤️ ✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   754   755   756   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011