♨❤️♨ Bólu nie zgasi żadne ukojenie i ból chowamy skrycie, bo łez
naszych nikt nie zrozumie, a dalej,dalej jest życie.Zostawiam najjaśniejsze
swiatełka i codzienną modlitwę. ♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Moja pamięć i zapalona lampeczka...w Twej intencjí.(((**)))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jednego serca trzeba nam na ziemi, żeby z łez otarło oczy nasze, byśmy
zasypiali spokojnie, marząc o szczęściu...Serca Twojego...tak mało nam
trzeba, a jednak...żądamy za wiele...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3502 ❤️☀❤️☀❤️
✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
I pamięć w ciszy szuka myślami TWEGO IMIENIA...« »*—*« »☘️ ☀️
Śpij spokojnie ❤️☘️
Nie ma dotkliwszej boleści,
niźli dni szczęścia wspominać
o tych co na zawsze odeszli.......
Światełko Pamięci dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*)ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
((❤️)) Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu
wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki... Niech Cię Pan Bóg
swoją miłością otoczy na wieki....((❤️))
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Moja modlitwa i zapalona lampeczka pamięci...ku Twej Anetko pamięci.(((**)))
Zgłoś SPAM
Mama Jasia i Darusia Rutkowskich
♨❤️♨ Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa,
które zawsze wywoływać będą morza łez. I są takie osoby na myśl, o
których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Chwila zadumy w sercu pozostanie i myśli co przepełnione są goryczą...znicze
płonąc czuwają przy Was jak stróże, a nad nami, na górze Nasze Anioły....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.