❤️☀◊☀❤️Ci, którzy żyją nadzieją,❤️☀◊☀❤️widzą
dalej❤️☀◊☀❤️ Ci,co żyją miłością,❤️☀◊☀❤️widzą
głębiej❤️☀◊☀❤️Ci, co żyją wiarą,❤️☀◊☀❤️widzą
wszystko w innym świetle❤️☀◊☀❤️
Zgłoś SPAM
HALINA G.
R.I.P
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Cicho drzewa szumcie,Anetki nie obudźcie,niech w spokoju spoczywa Jej
Duszyczka...mam nadzieję,źe juź w Niebie szczęśliwa.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Modlimy się kroplami wspomnień i łez. Odkąd los zabrał nam Was, Dzieci
Nasze
☀️ ☀️ ☀️ Jasne Światełko Pamięci
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Boleściwa Matka stała Obok Krzyża we łzach cała, Gdy na Krzyżu
wisiał Syn..Mój Synu najdroższy, Synu Jedyny". Światełko dla Ciebie
Anetko
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️❤️ Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile, doby, mija
kolejny rok.Jest jednak coś,co się nie zmienia,coś czego nie da się
zgubić.Coś trwa,coś zostaje…Nasza miłość i nasza pamięć.❤️❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Spokojnego snu Anetko.Światełko i szept modlitwy w Twej intencji.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Myśli Bliskich uniosą Wasze życie, w sercach pamięć rany nacina...tak
bardzo nam brakuje Najukochańszych Aniołków...
tesknota i smutek to ból naszych dusz, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY...˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜...
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️❣✞❣✞❣.❤️Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie
dni naszego istnienia.Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku
pocieszeniem.Bo w naszych sercach, Wasze serca
biją,..❤️❣✞❣✞❣.❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3509 ❤️☀❤️☀❤️
✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Płomyk pamięci niech zawsze dla Was płonie, a nasza miłość niech Was otula
każdego dnia.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.