Anetko,moźe kiedyś nadejdzie taki dzień,źe z waszym odejściem wszyscy
pogodzimy się,a potem nadejdzie taki czas,źe wszyscy razem odnajdziemy się
wśród Was.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech Was Kochani jasną nadzieją myśli nasze ogrzeją...tylko bezradne ręce
nie mogą uczynić nic więcej....
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
wiosna zawita, radosci nie bedzie bo bez was jest smutek, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami - jesteście ciągle w naszych myślach i
sercach........•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•........
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
RODZICE
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Słów tak mało, a tęsknoty tak wiele...
Jaśniutkie Światełko do Nieba ☀️
Niech sięga promykiem na drugą stronę tęczy ☀️
Śpij Tam spokojnie ☀️
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Sobotnie światełko Anetko...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Módlmy się za wszystkich, którzy odeszli z naszego świata... niech
niebiańskie niebo i wszyscy aniołowie czuwają nad nimi... aby znaleźli swa
drogę ku Bogu. Anetko...
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️♣❤️ Patrzę na płomień tlący się w zniczu Smutek i żal się we
mnie budzi Spoglądam w niebo i zadaję pytanie Dlaczego Boże , zabierasz
dobrych ludzi ? Spoczywaj w pokoju wiecznym.❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Spokojnego snu Aniołku.(((**)))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jest cisza, piękna cisza, bez słów. Te rodzaje ciszy, każda inna są w nas,
są z nami, zawsze i tak trwamy w bólu, smutku, oddaniu, w ciszy.....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️Światełko na dobranoc [*]❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
....bo to co miało sens odeszło razem z Tobą - i zgasło słońce,gdy jeszcze
był dzień ....˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜..... Światełko z
modlitwą dla Ciebie Anetko.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.