❤️❤️W daleką podróż zabrał Cię Bóg. Jedną nadzieję nam dając,
Że kiedyś przekroczą też Niebios próg, Ci, którzy tutaj w bólu zostali.
Zostawiam światełko wiecznej pamięci i modlitwę.❤️❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Wszyscy,którzy juź zasnęli snem wiecznym,są napewno w Niebie bezpieczni...bo
BÓG dał Im w NIEBIE szczęście i spokój wieczny. Anetko,płomyczek dla
Ciebie.
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3517 ❤️☀❤️☀❤️
✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Patrzę na płomień co w zniczu się tli, wspominam piękne, szczęśliwe dni,
tęsknota serce rozdziera, samotność doskwiera...została nadzieja i czekanie
Zgłoś SPAM
RODZICE
⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️ Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę,a
jej Ciepło ogrzewa Twoją Duszę⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️Zostawiamy
modlitwę⭐❄⭐ ❄️ Odpoczywaj w pokoju⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️1
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(♨️) - Światełko Pamięci dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️ Jasne ۞۞۞ Przedwiosenne ۞۞۞ Promyczki przesyłam dla Ciebie
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
pokonałęś ciężka drogę, teraz odpocznij w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
♨❤️♨ Tak nagle ucichło i tak posmutniało. Pustka niby pętla zaciska
się wokół. Tak ciężko uwierzyć, że coś już się stało... Tak trudno
zrozumieć tajemnice mroku. Spoczywaj w pokoju .♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,w pamięci naszej zostaniesz na zawsze,mimo,źe dni,tygodnie i lata
szybko przemijają,bo nam nadal trudno pogodzić się z tym....co się
stało.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Melodię "Ciszy " Wam zanucimy, słowa modlitwy spłyną same, myślą
do dawnych dni powrócimy, do czasów gdy byliśmy razem Ukochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.