❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona H. Dobrońskiego
❤️❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu gwiazd do
Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka Zostawiam
światełko wiecznej pamięci i modlitwę .❤️❤️."
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Moja pamięć,zapalony płomyczek i gorąca modlitwa na weekend...w Twej
Aniołku intencji.(((**)))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mamy nadzieję, że kiedyś wszystko się zmieni...i znów będziemy
razem...Tam, nie na ziemi...
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Jesteś Tam, gdzie nas wciąż jeszcze nie ma. Twego życia – tu został
poemat... W nas wyryte Twoje jest spojrzenie, gesty, czyny oraz głosu
brzmienie..." Bo jest Pamięć, Pamięć o Tobie. Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
miłośc , nadzieja i wiara, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Anetko...pamiętam
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY...˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜...
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Światełko w kolejny piątek Wielkiego Postu.Stacja XI Jezus przybity do
krzyża. "Moje ukrzyżowanie rozkłada się na całe życie,ból przychodzi
do mnie codziennie,kropla po kropli".Odpczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
HALINA G.
☆ Światełko_(*)ڰۣڿ_pamięci...
Zgłoś SPAM
żona H. Dobrońskiego
((❤️)) Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu
wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki... Niech Cię Pan Bóg
swoją miłością otoczy na wieki, Anetko.((❤️))
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Moja modlitwa i zapalone pamięci mej światełko...Anetko na weekend dla
Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
Mama Darusia I Jasia Rutkowskich
❤️☀❤️ Są pożegnania , na które nigdy nie będziemy gotowi Są
słowa , które zawsze wywołać będą morza łez. I są takie osoby na myśl ,
o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.❤️☀❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Życie jest wieczne, miłość nieśmiertelna, a śmierć to tylko horyzont
naszego widzenia...choć jeden znak, że jest tam dobrze i że czekacie....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.