Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1077124
Zapalone ponad rok temu
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(♨️) --- Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
RODZICE
`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤️*••*❤*•`Pamięć jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych, którzy odeszli.Światełko i modlitwę zostawiamy.`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤*••*❤️*•`
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
dla Ciebie Anetko płomień na świecy kołysze wiatr, a niebo chyli sie ku Tobie , spoczywaj wiecznie
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona H. Dobrońskiego
❤️Anioły zawsze stąpają w ciszy.Czasem zajrzą w nasze kąciki, Czasem ukryte w jakiejś niszy, Zostawią po sobie promyki.I ja zostawiam ten promyk,by o Tobie przypominał nam tutaj, na Ziemi.❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Nie ma dla nas dotkliwszej boleści,niź wspomnienia szczęśliwych dni,spędzonych z Tymi,którzy juź na zawsze...od nas odeszli.(((**)))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wy Tam, my Tu czekamy na spotkanie...gdybyście mogli wrócić...wierzymy, że Wam Tam dobrze, że Jesteście szczęśliwi...dziękujemy za wszystko czym zbliżacie nas do Siebie...tęsknoty ogrom w nas Kochani
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3523 ❤️☀❤️☀❤️ ✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤,҉,❤՝՝ϡ❤ Światełko Pamięci na pierwszy poniedziałek tej kolejnej wiosny bez Was Kochani ❤
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie.______♥_____ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Cisza i czas pograża nas w tesknocie, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
RODZICE
⭕⭕⭕☘️◕ •*`*• ◕ ☘️•*`*• ◕ •*`*• ◕ Ci co najwięcej dają światu najszybciej odchodzą◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕☘️ •*`*• ◕☘️ ⭕⭕⭕
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona H. Dobrońskiego
♣❤️♣ Wspomnienia są piękne choć dalej żyć trzeba. Wspominać warto tych co poszli do nieba. Oni na nas z góry patrzą i nas ochraniają. Tak jak my o nich, oni o nas pamiętają,... ♣❤️♣
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Moja modlitwa i pamięć o Anetko o Tobie....spoczywaj spokojnie.(((**)))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wierzę, ze gdy znowu się spotkamy, nadrobimy czas, który tu nie został nam dany....
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   735   736   737   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011