Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1077094
Zapalone ponad rok temu
HALINA G.
**ŚWIATEŁKO PAMIĘCI W NIEDZIELĘ PALMOWĄ**
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️♨❤️ Rany, które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które zawsze będą zadawać ból, i nadzieja, dzięki której żyjemy, to uczucia, które będą towarzyszyć nam do końca naszego życia. ❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,tak naprawdę nigdy nie umiera Ten,kto nadal pozostaje w naszych sercach i pamięci.Ślę płomyczek zapalony dla Ciebie w Palmową Niedzielę.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście Kochani w ciszy mrok...a cisza szepce, że nadal żyjecie...w sercach ciągle Jesteście...więc zasłuchajmy się w ciszę, może usłyszymy znajomy głos...
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w naszych sercach, Wasze serca biją....❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Człowiek, którego kochamy, nigdy nie umiera, choć odszedł tak bardzo daleko. On żyje w naszych sercach, w myślach, we wspomnieniach… ❤️ ❀❀❀❀ Wiosenne Światełko Pamięci ❀❀❀❀ ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Żyjemy,ale nic nie jest tak jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami... ☾︾☽♦☾︾☽ - Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3528 ❤️☀❤️☀❤️ ✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
dzwiganie krzyza to cierpienie, lzy rana głęboka, to takie proste kiedy sie kocha
Zgłoś SPAM
RODZICE
⭐⭕⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐ ⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ⭐
Zgłoś SPAM
tata Milenki
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Po trudach ziemskiej podróźy,przyjmij Boźe Anetkę do Siebie,wysłuchaj mej modlitwy i proszę daj Jej...wieczne szczęście w Niebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Najsmutniejsze są oczy, w których zgasła nadzieja, oczy ludzi, którzy by chcieli lecz nie mogą nic zmienić....pamiętamy Kochani
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3527 ❤️☀❤️☀❤️ ✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   732   733   734   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011