Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1077041
Zapalone ponad rok temu
mama Marcina Domańskiego
"Jak myśl sprzed lat, jak wspomnień ślad, wraca pamięć o Tych, których nie ma..." Twojej Pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
I cisza i pustka i brak kogoś, kto szedł wspólnym życiem, wspólną drogą. Tak bardzo nam Was brakuje..KOCHANI._________ Światełko Pamięci dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️ Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie myśli nikt nie słyszy.Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie mocno kocha się w ciszy.Jest takie miejsce,którego Nie zburzy żadna zamieć, świałko i pamięć wieczna.❤️
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Długie są noce zaplątane myślami, bezsenność w srebrny księżyc bywa zapatrzona, coraz szybciej dopalają się gwiazdy darowanych dni, coraz bliżej Was Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama Dariusza i Jasia Rutkowskich
❤️♨❤️ Rany, które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które zawsze będą zadawać ból, i nadzieja, dzięki której żyjemy, to uczucia, które będą towarzyszyć nam do końca naszego życia. ❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3539 ❤️☀❤️☀❤️ ✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะNIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko naszej pamięci i modlitwa dla Ciebie Anetko. - Dziękujemy bardzo za pamięć o naszym Synku.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
HALINA G.
Światełko pamięci...((*))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"On jeszcze siedział w sen zapadły – – i na zroszoną ziemię padły dwie gorzkie łzy Odkupiciela."Przerwa-Tetmajer "Zmartwychwstały" Światełko powielkanocne dla Anetki
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
krzyż to usmiech, rana głęboka, wszystko zwyciezysz kiedy sie kocha
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
♨️❤️♨️ Zabrakło wiary w wyższe istnienie , brakuje oddechu każdego ranka jedynie żałoba istnieje i palące się świece w kaganka Zostawiam światełka i modlitwę..♨️❤️♨️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,moja modlitwa i zapalone w Twej intencji światełko.(((**)))
Zgłoś SPAM
ANETKI JUCHA
◕°☀ __ ❤️ __☀◕° ◕°☀ __ ❤️ __☀◕° Światełko i modlitwę zostawiamy ◕°☀ __ ❤️ __☀◕° ◕°☀ __ ❤️ __☀◕°
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bóg jest miłością i złączy nas wiecznością...nie straciliśmy Was, zamieszkaliście przed nami w Domu Ojca...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   725   726   727   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011