Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1077023
Zapalone ponad rok temu
rodzice Michała Ruta
Anetko kochana,smutne urodzinowe światełko i modlitwa dla Ciebie....śpij spokojnie...Twoich Bliskich przytulamy do serca.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Urodzinowe światełko i modlitwa dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
Emilka Solak
Kocham Cię Anetko❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Smutno Anetko...okrutnie smutno...Urodzinowe Światełko Kochanie...i moje łzy..Rodziców przytulam najsmutniej...
Zgłoś SPAM
SSP Bogusz Melbourne Australia
Ku Twojej pamieci Anetko w Twoje urodziny.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Anetko światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
RODZICE
❤️❤️❤️CÓRECZKO DZISIAJ TWOJE URODZINY 35 LAT JAK DOBRY BÓG NAM CIEBIE PODAROWAŁ I ZABRAŁ DO SIEBIE.WIERZYMY ŻE TAM JESTEŚ SZCZĘŚLIWA RADOSNA I WSZYSTKIM KTÓRYCH KOCHAŁAŚ POMAGASZ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Anetko urodzinowe światełko pamięci dla Ciebie do samego Nieba.♥️ Bliskich mocno przytulam w tym trudnym dniu ♥️♨️♥️♥️♨️♨️♥️♥️
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
♨❤️♨ Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy na wieki, .♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Rocznicowy płomyczek,ślę Ci Anetko ...do samego Nieba,ku Twej pamięci.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Samotność, smutek i żal boli...Wy przeszliście do innego świata, a my umieramy tutaj powoli, wspominamy z Wami przeżyte lata i w myślach błądzimy po wspomnieniach...
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3542 ❤️☀❤️☀❤️ ✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
RODZICE
♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡° ♡° ❤️ Ƹ̵
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️ Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile, doby, mija kolejny rok. Jest jednak coś,co się nie zmienia ,coś czego nie da się zgubić. Coś trwa, coś zostaje…Nasza miłość i nasza pamięć.❤️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
(*)Płomyk pamięci..
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Żal , ze sie za mało kochało, choćby sie serce wypłakalo, to wszystko teraz za mało
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami.... Jesteście ciągle naszych myślach i sercu..•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•.. Smutne światełko dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Sobotnie światełko [*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   723   724   725   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011