❤️❤️❤️CÓRECZKO DZISIAJ TWOJE URODZINY 35 LAT JAK DOBRY BÓG NAM
CIEBIE PODAROWAŁ I ZABRAŁ DO SIEBIE.WIERZYMY ŻE TAM JESTEŚ SZCZĘŚLIWA
RADOSNA I WSZYSTKIM KTÓRYCH KOCHAŁAŚ POMAGASZ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Anetko urodzinowe światełko pamięci dla Ciebie do samego Nieba.♥️
Bliskich mocno przytulam w tym trudnym dniu
♥️♨️♥️♥️♨️♨️♥️♥️
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
♨❤️♨ Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu
wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg
swoją miłością otoczy na wieki, .♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Rocznicowy płomyczek,ślę Ci Anetko ...do samego Nieba,ku Twej pamięci.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Samotność, smutek i żal boli...Wy przeszliście do innego świata, a my
umieramy tutaj powoli, wspominamy z Wami przeżyte lata i w myślach błądzimy
po wspomnieniach...
❤️ Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile, doby, mija kolejny rok.
Jest jednak coś,co się nie zmienia ,coś czego nie da się zgubić. Coś trwa,
coś zostaje…Nasza miłość i nasza pamięć.❤️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
(*)Płomyk pamięci..
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Żal , ze sie za mało kochało, choćby sie serce wypłakalo, to wszystko
teraz za mało
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami....
Jesteście ciągle naszych myślach i sercu..•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•..
Smutne światełko dla Ciebie Anetko.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.