Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1076993
Zapalone ponad rok temu
RODZICE
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะNIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
I cisza i pustka i brak kogoś, kto szedł wspólnym życiem, wspólną drogą. Tak bardzo nam Was brakuje..KOCHANI.________ Światełko Pamięci dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Na krańcu tęczy, w dalekich obłokach, w nieznanych nam światach jest Was nowy dom, Bądżcie Tam szczęśliwi i niech nie brakuje Wam niczego...do spotkania Kochani
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Gdyby można po cichutku, kiedy człowiek zaśnie Cofnąć życie tak jak zegar o lat kilkanaście..." ♦̮̑♦ ♦̮̑♦ ♦̮̑♦ ♦̮̑♦ ♦̮̑♦ ♦̮̑♦ ♦̮̑♦ Sobotnie Światełko zapalam dla Ciebie
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
oddaje YTwa dusze mocy ducha ŚW
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Sobotnie światełko na dzień dobry [*] Anetko
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️❤️♨️ Wspomnienia są piękne choć dalej żyć trzeba. Wspominać warto tych co poszli do nieba. Oni na nas z góry patrzą i nas ochraniają. Tak jak my o nich, oni o nas pamiętają. Pamiętam.♨️❤️♨️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Gdzie miłość wzajemna i dobroć,Tam zawsze Anetko znajdziesz...Pana Boga źywego.(((**)))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mijają bez Was Kochani dni, nie ma uśmiechu, została tylko tęsknota i wspomnienia razem przeżytych lat...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Elżbieta i Witold Rutkowscy
❤️❤️❤️Najbardziej boli to, że idziemy w te same miejsca, bez tych samych ludzi..." Urodzinowe Światełko Synku kochany, bardzo tęsknimy za tobą ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3548 ❤️☀❤️☀❤️ ✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci... ....˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”.... Światełko Pamięci dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
RODZICE
(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒) (▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)JESTEŚMY Z WAMI ANIOŁKI(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Anetko...
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ I choćby pogasły wszystkie światła, nie pozwól zasnąć Nadziei, bo w sercu pali się płomień Miłości, którego nie zgasi żaden wiatr. Zostawiam światełko i modlitwę..♨❤️♨
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Moźe kiedyś nadejdzie taki dzień,źe na jakiejś chmurce w Niebie...niespodzianie spotkamy się?Światełko z szeptem modlitwy,Anetko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   719   720   721   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011