❤️♨❤️ Wszystko się kończy, wszystko przeminie I sen przerwie
słodkie marzenie, Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie. I wciąż trwać
będzie, a tym jest Miłość i Wspomnienie .❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście w listku na drzewie i wiatru ciepłym powiewie, w jasnym słońca
promieniu, i w ptaku co siadł na ramieniu, w zachodzie i wschodzie słońca, i
tak już będzie do końca....
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3554 ❤️☀❤️☀❤️
✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pamięć jest największym darem człowieka - dzięki niemu nigdy o Tobie nie
zapomnimy.......Światełko Pamięci dla Ciebie Anetko.
jesteś w chwale Nieba i sercach bliskich, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❀❤️❀To płacze serce , tak cichutko łka , a w smutnym oku zastygła
łza.To płacze serce nad losem swym , odeszło szczęście i Ty wraz z nim.
Zostawiam znicz wiecznej pamięci i modlitwę.❀❤️❀
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Może Jesteście tą chmurką wysoko albo wiatrem kołyszącym liście, może
mgłą otulającą ziemię...ale nie ma Was przy nas Kochani
Na zawsze w naszych sercach i pamięci... ....˜”*•ڰۣڿ ❤️
ڰۣڿ•°*”.... Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Okruch wspomnień pod powiekę wpadł,
Niepotrzebny jak wczorajsza łza
Znużonemu sercu spokój skradł
I marzenia poniósł w gorzką dal
Nie zostało nam już nic,
Tylko słowa, tylko łzy" K.Krawczyk
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.