Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe, by rozpacz wypowiedzieć... zostaje tylko
milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc... Anetko,
światełko na rozpoczynając się długi weekend. Pamiętam
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
tys na lepszej stronie zycia, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❀❤❀ڿڰۣڿ.*ڿڰۣڿ❀❤❀ Na ostatni dzień kwietnia Światełko
Pamięci ❀❤❀ڿڰۣڿ*.ڿڰۣڿ❀❤❀
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,na piątek szept modlitwy i zapalone dla Ciebie światełko.(((**)))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Świat wygląda tak samo,choć tyle się zmieniło... Nic się już nie
powtórzy,nie będzie już tak jak było. _____ Światełko Pamięci dla Ciebie
Anetko.
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3562 ❤️☀❤️☀❤️
✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
RODZICE
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp. Henia Dobrońskiego
❤️♨❤️ To hołd dla tych, co zasnęli na wieki, Nie zdążyli
przeżyć, zasmakować, poczuć. Dla tych, co początkiem jest, co jest
zakończone. Ludzkich dusz, które przeszły na drugą stronę.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tak bardzo chcemy być z Wami, czuć Waszych serc bicie, za każdą taką
chwilę oddalibyśmy całe życie....
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
My nie umrzemy... Umiera tylko czas Przeklęty czas...
Kiedy kochamy, stajemy się nieśmiertelni i niezniszczalni, jak bicie serca,
jak deszcz i wiatr /E.M. Remarque/
Wiosenne Światełko Pamięci
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,szept modlitwy i zapalony płomyczek dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜. - Nasza pamięć i światełko
najjaśniejsze dla Ciebie Anetko.
mój Mistrzu przed nami droga, która trzeba przebyc tak jak Ty, a Ty kochana
juz ja przebyłas
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Miłość nie umiera nigdy w nas, chociaż życie mija tak jak czas..zostanie
póki serca będą biły w nas... wszystko nagle kończy się, choć coś w
głębi jeszcze krzyczy nie!! † ♥ † Twojej Pamięci...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.