Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1076593
Zapalone ponad rok temu
mama Ani Judy Jaciuk
Anetko wolą Boga było rozstanie .Nadzieja dusz naszych ,ponowne spotkanie .Niech Anioły kołyszą Cię do snu...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć...aniołeczki nasze Światełka dla was na okres paru dni naszego urlopu ..:"(!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
To płacze serce,tak cichutko łka,a w smutnym oku zastygła łza.To płacze serce nad losem swym.Odeszło szczęście i Ty wraz z nim.
Zgłoś SPAM
HALINA
Boże, czasem zbyt szybko ich zabierasz. Nie ma nic, pozostaje nam tylko nadzieja... Ten płomień nigdy nie zgaśnie. Będzie trwał i płonął na zawsze...[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Bóg sam wybrał czas, ale dlaczego tak szybko...?
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Gdzie nie ma łez,gdzie i cierpień kres i słońce zawsze świeci-Ty jesteś tam.Śpij spokojnie Anetko
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE CÓRECZKO UKOCHANA KOCHAM CIE SKARBIE
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Niech plonące światełka ukoją łzy tych co tęsknią..Pamiętamy :-) :-)
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób [*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Śliczne światełko dla Ciebie na Dzisiejszy mrożny wieczór
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mijają pory roku, czas płynie i czas trwa...palimy dla Was świece, by rozproszyć ciemności i uczcić nasz przeszły, wspólny czas, jak latarnia na morzu, jasny płomień świecy będzie nas wiódł
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Samotność,smutek,żal,pustka dzień po dniu coraz bardziej Was brakuje..Waszych uśmiechów,żartów,Waszej obecności.Śpij spokojnie.
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Straciliśmy coś co było dla nas najważniejsze...
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Dobranoc Aniołku....(**) (**)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknoty nigdy się nie wyzbędziemy-powraca co dzień- z chwilą przebudzenia, a kończy przed zaśnięciem-i tak będzie do końca naszych dni.... ((*))
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*)
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2671   2672   2673   ...   3321   3322    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011