Bez nadziei,bez szans.Każdy dzień i noc to za Tobą tęsknota Każda myśl i
słowa otwiera niebios wrota… Każde wspomnienie to zarazem uśmiech i potok
łez dni pochłania cisza... myśli ogarnia płacz...[*]
Zgłoś SPAM
MAMA I CIOCIA DANIELA
ღ♥ღ....PAMIĘTAMY...(*)ღ♥ღ
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
Bóg czasu dał nam tak mało,
Choć pewnie mógłby więcej.
Kilka wspomnień zostało
i Twoje zdjęcie...
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ SERCE JUŻ BĘDZIE ZAWSZE KRWAWIĆ NASZE KOCHANE
ANIOŁKI ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
HALINA
Dla mnie zawsze jesteś
i będziesz po kres dni
bo tam gdzie powoli idę...
czekasz na mnie TY...
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
W smutną niedzielę,Anuś Kochana....
Zgłoś SPAM
mama ANI O (pamietajmy.com)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Wspomnienie o Was jest pocieszeniem ,ale pomaga tylko przez chwile ,potem znowu
wraca tęsknota ,ból ,cierpienie ...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Śpiewam o Tobie co dzień długo w noc... A gdy nad ranem zasnę, Mam w śnie
swym słońce i radość i moc, I Twoje oczy jasne...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Samotność,smutek,żal,pustka dzień po dniu coraz bardziej Was
brakuje..Waszych uśmiechów,żartów,Waszej obecności...Śpij spokojnie Anetko
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE KOCHAM CIĘ SKARBIE
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Śpij spokojnie Anetko. Światełko niedzielne dla Ciebie niech płonie..
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Tam na dnie serca miłość została szczera ,najlepsza, która wciąż żyje .
Choć biegiem czasu już utulona ciągle tak wiele tęsknoty kryje. [*].
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Ludzie bowiem to anioly bez skrzydel i to jest takie piekne,urodzic sie bez
skrzydel i wyhodowac je sobie.[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.