Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1076841
Zapalone ponad rok temu
tata
Kocham Cię Aniu
Zgłoś SPAM
marlena
Zgłoś SPAM
rodzice
NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTWIAMY KOCHAMY CIĘ SKARBIE
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Dzisiaj odszedł mój kolega - bardzo dobry człowiek. Dołączył do Waszego grona Aniołów. RIP [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Nawet gdybyśmy chcieli wykrzyczeć głośno swój ból, to i tak nic nie da, więc łzy płyną cichutko...choć i one nic nie zmienią- najgorsza jest bezradność...
Zgłoś SPAM
siostra Monika
Kocham Cię Aniołku...
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA M....
—`★´—...DŁONIOM DALEKO...SERCU ZAWSZE BLISKO...—`★´—(*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Pokaż nam o Panie ,podaj swoją dłoń ,a naszych bliskich w niebie chroń ...Światełko dla Ciebie Aniele ...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tak wiele bym chciałam Ci powiedzieć,lecz nie mogę,tak wiele bym chciała Ci pokazać,lecz nie mogę.Tak bardzo bym chciała Cię przytulić...Opuściłeś nas za szybko,została po Tobie pustka w sercu
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Myśli do Was płyną, serce rwie się jak ptak...czy wiecie Kochani jak bardzo nam Was brak???
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nie ma w dnia byśmy o Tobie nie myśleli nie tęsknili.Wszystko się zmienia zupełna pustka,wieczna cisza.Twarz w dłoniach ukryta,łzy ciekną po ręce,przez dłonie... A tu trzeba żyć dzień za dniem...[*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Nasze życie jak na polu kwiat,wiatr go muśnie i ginie po nim ślad.Modlitwa i jaśniutkie światełko pamięci dla Ciebie Anetko....(**)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*) * ANIOŁKU * (*) NAJSMUTNIEJSZE SĄ WSPOMNIENIA , KTÓRE ZADAJĄ OKROPNY BÓL... NAJSMUTNIEJSZE JEST WŁASNE SERCE , GDY CICHUTKO WOŁA WRÓĆ !!!!!!!!!!!
Zgłoś SPAM
mama...śp.Łukasza Młot
GDZIEŚ W MALEŃKIM SERCA KĄCIKU... O NASZYCH BLISKICH PAMIĘĆ SIĘ KRYJE... I CHOĆ ICH OBRAZ NIERAZ ZAMGLONY... TO JEDNAK TRWA I WCIĄŻ ŻYJE... (*) *** ŚWIATEŁKO PAMIĘCI *** (*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg nas złączy.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
moje niedzielne światełko,Aneczko
Zgłoś SPAM
EWELINA MUSIOŁ
♥ niedzielne światełko i modlitwę zostawiam ♥
Zgłoś SPAM
mama ŚP.Przemka
Miłość nie umiera Zostawia w naszym sercu ślad Słodki ślad istnienia Schowany gdzieś na dnie ... Jak skarb>>*<<
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Życie szybko przemija. Czas się nie zatrzymuje... Pamięć pozostaje. Serce ciągle czuje... Wspomnienie, choć bolesne zapomnieć nie pozwala...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2657   2658   2659   ...   3321   3322    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011