NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTWIAMY KOCHAMY CIĘ SKARBIE
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Dzisiaj odszedł mój kolega - bardzo dobry człowiek. Dołączył do Waszego
grona Aniołów. RIP [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Nawet gdybyśmy chcieli wykrzyczeć głośno swój ból, to i tak nic nie da,
więc łzy płyną cichutko...choć i one nic nie zmienią- najgorsza jest
bezradność...
Zgłoś SPAM
siostra Monika
Kocham Cię Aniołku...
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA M....
—`★´—...DŁONIOM DALEKO...SERCU ZAWSZE BLISKO...—`★´—(*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Pokaż nam o Panie ,podaj swoją dłoń ,a naszych bliskich w niebie chroń
...Światełko dla Ciebie Aniele ...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tak wiele bym chciałam Ci powiedzieć,lecz nie mogę,tak wiele bym chciała Ci
pokazać,lecz nie mogę.Tak bardzo bym chciała Cię przytulić...Opuściłeś
nas za szybko,została po Tobie pustka w sercu
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Myśli do Was płyną, serce rwie się jak ptak...czy wiecie Kochani jak bardzo
nam Was brak???
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nie ma w dnia byśmy o Tobie nie myśleli nie tęsknili.Wszystko się zmienia
zupełna pustka,wieczna cisza.Twarz w dłoniach ukryta,łzy ciekną po
ręce,przez dłonie... A tu trzeba żyć dzień za dniem...[*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Nasze życie jak na polu kwiat,wiatr go muśnie i ginie po nim ślad.Modlitwa i
jaśniutkie światełko pamięci dla Ciebie Anetko....(**)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*) * ANIOŁKU * (*)
NAJSMUTNIEJSZE SĄ WSPOMNIENIA , KTÓRE ZADAJĄ OKROPNY BÓL...
NAJSMUTNIEJSZE JEST WŁASNE SERCE , GDY CICHUTKO WOŁA
WRÓĆ !!!!!!!!!!!
Zgłoś SPAM
mama...śp.Łukasza Młot
GDZIEŚ W MALEŃKIM SERCA KĄCIKU...
O NASZYCH BLISKICH PAMIĘĆ SIĘ KRYJE...
I CHOĆ ICH OBRAZ NIERAZ ZAMGLONY...
TO JEDNAK TRWA I WCIĄŻ ŻYJE...
(*) *** ŚWIATEŁKO PAMIĘCI *** (*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg nas
złączy.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
moje niedzielne światełko,Aneczko
Zgłoś SPAM
EWELINA MUSIOŁ
♥ niedzielne światełko i modlitwę zostawiam ♥
Zgłoś SPAM
mama ŚP.Przemka
Miłość nie umiera
Zostawia w naszym sercu ślad
Słodki ślad istnienia
Schowany gdzieś na dnie ...
Jak skarb>>*<<
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Życie szybko przemija. Czas się nie zatrzymuje... Pamięć pozostaje. Serce
ciągle czuje... Wspomnienie, choć bolesne zapomnieć nie pozwala...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.