,Jesteś tam ,gdzie jutra słodki smak
Jesteś tam ,gdzie słońce wschodzi
Jesteś tam ,gdzie wolniej płynie czas
Jesteś tam ,gdzie szczęściu nic nie grozi\'\'
(*)(*)(*)
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ..aniołeczki światełko dla was :*:*:"(
!
Zgłoś SPAM
mama....śp..Łukasza Młot kupamięci.pl
Choć mija czas
smutek w sercu gości
bo odszedł ktoś tak kochany
kto mógł dać jeszcze
tyle szczęścia i miłości.
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Ach -gdyby można było być blisko CIEBIE...Wypłakać się
-...pożalić...Usłyszeć,że dobrze będzie..Usiąść przy stole
....Zaplanować co będzie ....ACH GDYBY MOŻNA BYŁO!!!!!!!
Zgłoś SPAM
Lusia
Choć życie przemija jak mrugnięcie powieki,pozostaje w nas miłość i
pamięć...światełko dla Anetki...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
„Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.” ks. Jan Twardowski [*]
♥ [*] ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH PŁONIE* NIECH BLASK TYCH ŚWIEC ROZŚWIETLA
DROGĘ, TYM KTÓRYCH JUŻ NIE MA Z NAMI [*] ♥ [*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.