W sercach ogień, ogień żłobi nam łzy, zostało tylko echo, nie zmienimy
nic....kto nam odpowie dlaczego Wy????
Zgłoś SPAM
rodzice Rafała P.
Dla Ciebie chwila minie zaledwie,czasu nie liczą ci co są w niebie,a ja tu
wolno odliczać będę, drogę co zawsze wiedzie do Ciebie . Modlitwa i
światełko pamięci (**)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Światełko wiecznej pamięci dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego [*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Jaką cenę ma ludzka nadzieja?
jest bezcenna!
...bo cenę mają tylko cierpienia!
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Stracić kogoś...
To tak jakby spaść w otchłań nicości
Poznać jak bardzo boli tęsknota
Za kimś kto odszedł już na zawsze do wieczności ..[*]..
Zgłoś SPAM
Mama Kacperka.M
Najjaśniejsze
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Panie świeć jej duszy i daj Jej wieczne odpoczywanie ...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Istnieje taka cisza,której świat nie potrafi zakłócić,Jest taki odwieczny
spokój,który można ocalić nosząc go w swym sercu.To pamięć po tych co na
zawsze odeszli .Wciąż żyjesz w sercach wielu Anetko
Zgłoś SPAM
mama śp. Łukasza Młot
Serce tak tęskni, a dusza woła,
Twego powrotu tak mocno pragnie,
Lecz taki świat ten, że nic nie zdoła
przywrócić życia gwieździe co spadnie...
Zgłoś SPAM
HALINA
Wierzymy przecież, że jesteście w innym, lepszym świecie...Że jesteście
szczęśliwi...Więc wspominamy WAS, chociaż trudno powstrzymać
łzy...ŚWIATEŁKA ZAPALAM I MODLITWĘ OFIARUJĘ...
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
W drogę ostatnią nie zabrałaś nic I ruszyłaś na skrzydłach ptaków By w
lepszym świecie na nowo żyć....
Zgłoś SPAM
rodzice
(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°) Niech Dobry Bóg
zawsze Cię za rękę trzyma Nasza Ukochana Córeczko (°)(♥)(°) Kochamy Cię
Skarbie (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Gdyby tak łzy oddawały ludziom życie,Gdyby tak łzy cofały czas,To na pewno
żylibyśmy w zachwycie,Byłabyś ciągle wśród nas... Żałoba W sercu
noszona nie kończąca się, smutkiem przepełniona [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie
odejdą"..aniołeczki wy żyjecie w Nas ..!:"
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.