Życie się kończy,jak słodkie marzenie,
Wszystko się kończy..
Wszystko przeminie..
Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie..
I wciąż trwać będzie..
A Tym jest PAMIĘĆ i WIECZNE WSPOMNIENIE .
Zgłoś SPAM
mama radka
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Z cichą modlitwą,ze wspomnieniem zapalam światełko.Śpij spokojnie Anetko
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Znów wołam krzyczę,zapomnieć nie mogę.Och jakże to boli,jaka pustka i
smutek do serca się wkradł.W rozpaczy przeklinam cały mój świat.A Ty
spokojny leżysz tam w grobie...Z ogromem świec na grobie[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nic nie zgasi płomienia, który ciągle świeci w naszych sercach, kiedyś ten
płomień do Was przyniesiemy....
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Anetko pamiętamy..
Zgłoś SPAM
Mama Kacperka.M
NAJJAŚNIEJSZE (*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tylko bolesna tęsknota,tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze smutnym
wzrokiem,pełnym wspomnień[*][*]
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Pamiętam Anetko [*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
Takiej nam prawdy dzisiaj potrzeba, że nasze modlitwy lecą wprost do
nieba...gdzie życie płynie wolniej, leniwie, gdzie Bóg ofiarował naszym
bliskim życie szczęśliwe...❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice
ღ✿ღ Gdyby śmierć była końcem wszystkiego, wówczas życie
rzeczywiście nie miałoby sensu.ღ✿ღ Światełko i modlitwę zostawiamy
dla Ciebie Ukochana Córeczko.ღ✿ღ Kochamy Cię Nasz Aniołku ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE UKOCHANA CÓRECZKO KOCHAM CIĘ SKARBIE ŚPIJ
SŁODKO
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.