"Pamięć,o tych, którzy odeszli, przedłuża ich obecność pośród
nas"Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni,żyją
w sercach tych,którzy tą miłością ich obdarzyli...[*][*][*]
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Wtorkowe światełko dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Jak pięknie, słonecznie i gwiaździście zrobiło się na sercu od tego
swiatełka..dziekuję, moja pamięć o Anetce jest zawsze w moim sercu...
⋟✿⋞☾──♥♥──☽⋟✿⋞ BRAK WAS TAK BOLI...ALE MUSIMY ŻYĆ
CHWILĄ OBECNĄ, WSPOMNIENIAMI I NADZIEJĄ, ŻE KIEDYŚ SIĘ
SPOTKAMY...⋟✿⋞☾──♥♥──☽⋟✿⋞
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą Są rany, które się nigdy nie
zabliźnią. Są ślady łez, które nigdy nie wyschną[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
PAMIĘTAM....(**)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Światełko pamięci i modlitwę zostawiam.
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE CÓRECZKO UKOCHANA KOCHAM CIĘ SKARBIE
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Światełko pami dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Z nieobecności, której doświadczamy nie możemy się "otrząsnąć"
- Jesteście z nami zawsze, cokolwiek robimy....
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Anetko, powoli zaczyna się trzecia wiosna bez Ciebie. Tęsknimy ♥
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
,,nie ma innego mostu do nieba niż krzyż,,
Jan Siuda
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
"Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje, a serce swojej pociechy
darmo upatruje" Jan Kochanowski.Z cichą modlitwą ze wspomnieniem zapalam
światełko dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
MAMA MARCELA MUSIOŁ SIOSTRA SEBASTIANA SMOCZYŃSKIEGO I CÓRKA GRAŻYNY SMOCZYŃSKIEJ
...jest taki ból o którym lepiej nie mówić...bowiem najlepiej wyraża go
MILCZENIE...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.