Anetko , zawsze pamiętamy.Światełko dla Ciebie:-) :-)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Istnieje taka cisza,której nikt nie potrafi zakłócić.Jest taki odwieczny
spokój,który można ocalić nosząc go w swym sercu.To pamięć po tych co na
zawsze odeszli....Ale wciąż żyjesz w sercach wielu(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami.
Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu,
osiada ciasno na dnie serca..."(
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama .śp. Łukasza Młot ....
I TYLKO W NASZYCH SERCACH JEST WSPOMNIEŃ KRAINA...
W NICH ZAPISANE SĄ CHWILE, KTÓRE LOS ZATRZYMAŁ...
Zgłoś SPAM
rodzice
.•°*”~..°*”~...Światełko pamięci i modlitwę zostawiamy
.•°*”~..°*”~...
Zgłoś SPAM
mama
Światełko i modlitwa dla Ciebie Ukochana Córeczko Kocham Cię Skarbie
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
*** A N I O Ł K U ***
----------(
---------) \\
--------/ , (
--------\\ ) /
---- .--`Y´--.
----|`·-----·´|
----|`·::....´ | DLA CIEBIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI..
♥»*«♥«•»♥»*«♥«•»♥»*«♥
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Zgasło Światło.Nastała ciemność,lecz nie nocy,słowa zostały w
ciszy.Wypaliła się świeca,zegar zatrzymał swój bieg.Czas dobiegł
kresu,pozostała ostatnia droga-pożegnanie najbliższych ból i łzy Kochani
EWELINA MUSIOŁ,MAMA MARCELKA,SIOSTRA SEBASTIANA SMOCZYŃSKIEGO I CÓRKA GRAŻYNY SMOCZYŃSKIEJ
...♥...żeby...tak można było wyprzytulać się na zapas...potem gdy
tęskniąc ...w smutnym życia momencie wykorzystać zapas dodatkowych
uścisków...♥...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Byłaś - tak krótko wśród nas Jesteś - cały czas w naszych wspomnieniach
Będziesz - na zawsze w naszych sercach...Dużo Łask Bożych. Światełko do
Nieba - niech zawsze Ci świeci...Spoczywaj w pokoju [*]
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
"Gdy umiera ktoś, kogo kochamy, nie odchodzi daleko. Od tego czasu mieszka
w naszych sercach - zawsze będzie przy nas …"
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
To co dał nam świat ,niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł ,niosąc
w zamian tęsknotę i łzy... ♥...aniołeczki kochane nasza Pamięć ...!
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
HALINA
DLA ANIOŁKA...[**:**] ŚWIATEŁKO NA NIEDZIELĘ...[**:**]ANETKO ŚPIJ
SPOKOJNIE...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.