Daj nam wiarę , że to ma sens i przekonaj , że tak ma być , że odeszli po
to by żyć, ale żyć już wiecznie, lecz w innym świecie ♥
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE UKOCHANA CÓRECZKO KOCHAM CIE SKARBIE ŚPIJ
SPOKOJNIE
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama Madzi Bieleckiej
⊰♥⊱
BĄDŻ ANIOŁKU DZIECKIEM ŚWIATŁOŚCI
CISZĄ W MILCZENIU
ŁZĄ WE WZRUSZENIU
LEKARSTWEM CO BÓL ZŁAGODZI....
BĄDŹ KAŻDYM DNIEM I KAŻDYM SNEM
SŁOŃCEM , DESZCZEM...ANIOŁKU...
Światełko dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
mama SP Przemka
Zgłoś SPAM
Mama Karola WIśniewskiego
Anetko, pamiętam! [*]
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
PAMIĘTAMY
Zgłoś SPAM
siostra Monika
Kocham Cię Aniołku....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech Was jasną nadzieją myśli nasze ogrzeją...tylko bezradne ręce nie
mogą uczynić nic więcej...❤...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Daj nam wiarę , że to ma sens i przekonaj , że tak ma być , że odeszli po
to by żyć, ale żyć już wiecznie, lecz w innym świecie ♥ aniołeczki ♥
pamiętamy ..!
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Modlitwa i Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą niech się tli
do Niebios bram..[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
❤Bóg Cię zabrał z radości powstał smutek...z codziennych uśmiechów
powstały gorzkie łzy...z wesołych dni powstały szare,puste dni.W tą smutną
środę zapalam światełko połączone z modlitwą ❤
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Światełko mojej pamięci Anetko i moja modlitwa .
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
..•**•.•**•...•**•.•**•..
..•**•.•**•...•**•.•**•..
Bądź pamięcią
w sercach
swoich bliskich
Po wszystkie dni
Ich istnienia....
..•**•.•**•...•**•.•**•..
..•**•.•**•...•**•.•**•..
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Potrzebne są lata,aby zrozumĭeć jak pĭękne są chwile
"Światełka na dziś i za dni nieobecności(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
SWIATEŁKO PAMIĘCI..ANETKO....są rany, których czas nie goi..... ♥…
Zgłoś SPAM
rodzice
¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥. W naszych
myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach.Światełko i
modlitwę zostawiamy♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•
.¸♥.♥.Kochamy
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.