Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1077527
Zapalone ponad rok temu
mama Madzi Bieleckiej
Daj nam wiarę , że to ma sens i przekonaj , że tak ma być , że odeszli po to by żyć, ale żyć już wiecznie, lecz w innym świecie ♥
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE UKOCHANA CÓRECZKO KOCHAM CIE SKARBIE ŚPIJ SPOKOJNIE
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama Madzi Bieleckiej
⊰♥⊱ BĄDŻ ANIOŁKU DZIECKIEM ŚWIATŁOŚCI CISZĄ W MILCZENIU ŁZĄ WE WZRUSZENIU LEKARSTWEM CO BÓL ZŁAGODZI.... BĄDŹ KAŻDYM DNIEM I KAŻDYM SNEM SŁOŃCEM , DESZCZEM...ANIOŁKU... Światełko dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
mama SP Przemka
Zgłoś SPAM
Mama Karola WIśniewskiego
Anetko, pamiętam! [*]
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
PAMIĘTAMY
Zgłoś SPAM
siostra Monika
Kocham Cię Aniołku....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech Was jasną nadzieją myśli nasze ogrzeją...tylko bezradne ręce nie mogą uczynić nic więcej...❤...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Daj nam wiarę , że to ma sens i przekonaj , że tak ma być , że odeszli po to by żyć, ale żyć już wiecznie, lecz w innym świecie ♥ aniołeczki ♥ pamiętamy ..!
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Modlitwa i Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą niech się tli do Niebios bram..[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
❤Bóg Cię zabrał z radości powstał smutek...z codziennych uśmiechów powstały gorzkie łzy...z wesołych dni powstały szare,puste dni.W tą smutną środę zapalam światełko połączone z modlitwą ❤
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Światełko mojej pamięci Anetko i moja modlitwa .
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
..•**•.•**•...•**•.•**•.. ..•**•.•**•...•**•.•**•.. Bądź pamięcią w sercach swoich bliskich Po wszystkie dni Ich istnienia.... ..•**•.•**•...•**•.•**•.. ..•**•.•**•...•**•.•**•..
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Potrzebne są lata,aby zrozumĭeć jak pĭękne są chwile "Światełka na dziś i za dni nieobecności(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
SWIATEŁKO PAMIĘCI..ANETKO....są rany, których czas nie goi..... ♥…
Zgłoś SPAM
rodzice
¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥. W naszych myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach.Światełko i modlitwę zostawiamy♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥.Kochamy
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2594   2595   2596   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011