[*][♥][*] Pamiętam, Anetko. Przesyłam Ci Urodzinowe Światełko. Przebywaj w
Najpiękniejszym Świecie, otoczona Miłością i Najwyższym Dobrem. W pełni
szczęścia doznawaj radości Nowego Istnienia...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Najjaśniejsze, urodzinowe światełko Anetko, niech Pan przytuli Cię do serca,
szczególnie w dniu dzisiejszym...myślami i sercem z Twoimi Rodzicami
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
.❤.Marzenia o Was malują obrazy pędzelkiem tęsknoty codziennie po tysiąc
razy.❤.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Cieplutkie światełka urodzinowe dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Anetko urodzinowe światełko i śliczny bukiecik z wszystkich kolorów tęczy
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Z Tobą odeszły wszystkie marzenia i wszystkie plany się skończyły.Zostały
tylko piękne wspomnienia,tęsknota i ból co odbiera do życia siły.Z cichą
modlitwą zapalam światełko dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
ANETUŚ ;( PAMIĘTAM :* ANIOŁKU MOŻE ŁEZ WYLANYCH I NIC NIE POMAGA W DNIU
TWOICH 28- URODZIN BĄDZ SZCZĘŚLIWA [*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Już spoglądacie na nas z góry,bądźcie naszymi Aniołami
Stróżami,opiekujcie się nami.Byliście, jesteście i będziecie w naszych
sercach, myślach, modlitwie...[*][*][*] URODZINOWE ŚWIATEŁKO [*]
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
Anetko........cieplutkie Światełko i Modlitwe zostawiam Tobie
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Ślady na piasku znikają, ślady w sercu pozostają na zawsze.
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Kochany Aniołku ,Anetko, urodzinowe światełko dla Ciebie...((*))
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Smutek zostanie do końca I tęsknota co pali nas skrycie Bo już bez tych co
byli najbliżsi Musimy dalej PRZEMIERZAĆ przez to smutne życie...
Zgłoś SPAM
mama
Córeczko 28 urodziny wszystkiego co najlepsze w tym lepszym świecie bądź
szczęśliwa i radosna jeszcze bez nas...a wiesz,że czekamy naszego spotkania i
wtedy to już na zawsze RAZEM Kocham Kocham.
Zgłoś SPAM
RODZICE
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥CÓRECZKO
NAJUKOCHAŃSZA˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿŚWIATEŁKO I
MODLITWA ♥ڰۣڿ•♥˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ DLA CIEBIE ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥KOCHAMY I OKRUTNIE TĘSKNIMY♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Mama trzech Aniołków
Urodzinowe światełko dla Ciebie .
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
URODZINOWE ŚWIATEŁKO WRAZ Z MODLITWA DLA CIEBIE ANETKO...
[[♥]]…..przytulamy Twoich najbliższych......
Zgłoś SPAM
mama ....Łukaszka .Młot
Światełko urodzinowe dla Ciebie ANETKO ....Wszystkim dziękuję za światełka
urodzinowe dla Łukaszka ...Pozdrawiam....mama Ania ...
Zgłoś SPAM
HALINA
Powiedz czemu trudno tak? Czemu w sercu głupi żal? Czemu jeszcze kochać chce,
skoro nie ma Cię? Czemu wciąż odwracam się? Czemu jesteś w każdym śnie?
Czemu wciąż nadzieję mam? Czemu trudno tak...[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.