Mirela Szymańska córka Bronisławy Bajena, ciocia Krystiana Rybakowskiego
Miłość zostaje w nas na zawsze, choć Bóg przywołał Was do siebie, my tu
wciąż trwamy we wspomnieniach a wy żyjecie NADAL w naszej pamięci...
♥⊱✿⊰♥⊱♥⊱✿⊰♥⊱♥⊱✿⊰♥⊱♥⊱✿Światełko na
Niedzilę Palmową [*]
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA DO NIEBA
DLA CIEBIE ANETKO ...
Z CAŁEGO SERCA POZDRAWIAM TWOICH NAJBLIŻSZYCH
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Jeśli nie można być razem każdego dnia..... zawsze można ze wspomnień
przywołać każdą z ukochanych chwil...
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Kochana Anetko żyjesz i żyć będziesz dopóki żyjesz wśród
najblizszych,przyjaciół,znajonych,przechodniów. Na zawsze w naszej pamięci.
Zgłoś SPAM
HALINA
Miłość zostaje w nas na zawsze, choć Bóg przywołał Was do siebie, my tu
wciąż trwamy we wspomnieniach wy żyjecie NADAL w naszej pamięci...
♥⊱✿⊰♥⊱♥⊱✿⊰♥⊱♥⊱✿⊰♥⊱♥⊱✿⊰♥⊱♥⊱✿⊰♥⊱♥⊱✿⊰♥⊱♥⊱✿⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Spoczywaj w spokoju Anetko. Niech dobre anioły mają Ciebie w opiece.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć[*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy. Światełko i modlitwę na niedzielę zostawiamy.
Zgłoś SPAM
rodzice
...tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg wypisał Twój znak,tam gdzie gwiazdy
lśnią Nasz Bóg zbudował Ci dom,tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg
zapragnął Cię mieć... Światełko i modlitwę zostawiamy...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
mama
Światełko i modlitwa dla Ciebie Córeńko kocham Cie Skarbie
Zgłoś SPAM
tata
Kocham Cię Aniu
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po jego
przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść. — Maria
Kalergis. Niestety taki ból przeżyli Twoi bliscy .
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Nie ma już słów,zapadły w przepaść.Nie ma już słońca wyblakło na
niebie,nie ma już Ciebie.Reszta nie ma znaczenia(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
mama .Łukaszka Młot
Przeminęło szczęście,
jak baśń daleka.
Oszukały sny i oszukało życie...
[*] [*] [*] [*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.