Jesteś Taką Godziną Która Już Nie Wróci Stosem Listów Pożółkłych w
Głębinie Szuflady Zapomnianym Uśmiechem Który Bardzo Smuci I wspomnieniem Na
Które Nie Ma Żadnej Rady
Zgłoś SPAM
Halina
...❤”.”✿”.”❤ Czasem cicho Ktoś odchodzi..lecz tak naprawdę...tu
zostaje -
jest wciąż obok
i wciąż żyje we wspomnieniach...❤”.”✿”.”❤Światełko na WIELKI
CZWARTEK.. ❤”.”✿”.”❤...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Na dzień dobry Anetko moja pamięć i światełko pamięci dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Iwona Borelowska,mama Mariusza(*)
ZAPALAM ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI...
A CICHY SZEPT MODLITWY, NIECH UKOI TWE SERCE...
ŚPIJ ANIELE W KRAINIE WIECZNEJ RADOŚCI...
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Tam na dnie Tam jest Twoje miejsce Którego nikt nie znajdzie Tam w sercach
bliskich na zawsze będzie Twój pokój Twój ślad bliskich wielka miłość
która Cię otula każdego dnia Anetko...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Czasem cicho ktoś odchodzi i świat ciemny nam się zdaje. Czasem cicho ktoś
odchodzi,lecz naprawdę -tu zostaje. W naszych myślach,sercach,w naszych
najskrytszych marzeniach.
Zgłoś SPAM
Przyjaciel Rafała Sewielskiego
"Dobiegł Twej ziemskiej wędrówki kres,
Do Twego Boga zdążasz wędrowcze,
By w szczęśliwości zanurzyć się."
Zgłoś SPAM
mama
Światełko i modlitwa dla Ciebie Córeczko Ukochana Kocham Cie Skarbie Śpij
spokojnie Aniołku
Zgłoś SPAM
tata
Kocham Cię Aniu
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
Zgłoś SPAM
Mama Wiesia i Roberta Walas
Światełko i modlitwę Ci wysyłam.
Zgłoś SPAM
mama Madzi Bieleckiej
Jaśniuteńkie światełko dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
''Tesknota jest gorsza od śmierci''Światełko i modlitwe
zostawiam..ANETKO
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
„Bóg widzi śmieć inaczej niż my. My widzimy ją jako ciemny mur, Bóg jako
bramę” Walter Flex
Zgłoś SPAM
mama Magdzi
Anetko kochana... niech w ogrodzie Eden zakwitna dla Ciebie tej wiosny
najpiękniejsze kwaity Bożej miłości... Mamusi dziękuje za pamięć,
nieustająca pamięć....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala
zapomnieć...♥...Jak tu żyć bez Was...♥ Aniołeczki Lampeczki na tydzień
dla was(wyjazd) oraz Święta ... W naszych serduszkach na Zawsze WY♥
Zgłoś SPAM
rodzice
(°)(♥)(°) WIARA - POZWOLI TRWAĆ (°)(♥)(°) NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ (°)(♥)(°) MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE (°)(♥)(°)
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY (°)(♥)(°) KOCHAMY CIĘ SKARBIE
(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Życie Twoich wiernych o Panie zmienia się ale się nie kończy...a na ziemi
zniczem niezgasłym się pali żal i pamięć tych co zostali....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.