Pamietamy każdego dnia, bo tylko to nam pozostało - pamięc,modlitwa i
tęsktona za tym co mogło być ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nie mamy marzeń, a one pozwalają zapomnieć o cierpieniu...my
przyzwyczailiśmy się do smutku, tęsknoty i bólu..[*]
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Patrzę na płomień tlący się w zniczy , smutek i żal się we mnie budzi .
Spoglądam w niebo i zadaję pytanie,, Dlaczego Boże zabierasz tak młodych
ludzi???
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE UKOCHANA CORECZKO KOCHAM CIĘ SKARBIE
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO........
ANETKO ŚIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Spójrz Mamo do góry, to ja kiwam do Ciebie z tej niebieskiej chmury.
Jestem i wciąż o Tobie pamiętam(...)Nie chciałem żebyś czuła się
osamotniona. Połóż się, kochana, nie czekaj na mnie do rana..."
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście z nami...w naszych sercach zawsze będzie Wasze miejsce, Wasz ślad i
nasza miłość, która Was otula każdego dnia....
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI DLA CIEBIE KOCHANY ANIOŁKU ***
ŚPIJ W POKOJU WIECZNEJ RADOŚCI ***
Zgłoś SPAM
mama Wojtusia Ligenza
A łzy płyną, a łzy płyną... czy minie miesiąc czy minie rok.. łzy
płyną... łzy nie wysychają nigdy...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
SWIATEŁKO PAMIĘCI.....Im dłużej Was nie ma, tym większy ból i
tęsknota...ANETKO...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie
odejdą"...Tygodniowe Światełka pełne miłości dla was aniołeczki
...dziękujemy że byliście z naszymi aniołkami...coś Pięknego..pozdrawiamy
!
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Smutne oczy Matki wpatrzone w Twoją mogiłę.Tak chciałyby Ciebie zobaczyć
chociaż przez krótką chwilę. Smutne matczyne ramiona z tęsknoty
usychają.Usta spragnione czułości ciągle Twe Imię wołają.(*)
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Być - nie znaczy tylko żyć, być - to pozostawić coś w pamięci, sercach,
wspomnieniach ...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.