Na Niedzielę Bożego Miłosierdzia światełko pamięci dla Ciebie Anetko ...
zawsze pamiętam, tylko ostatnio tyle u mnie działo się ....
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
To co dał nam świat ,niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł ,niosąc
w zamian tęsknotę i łzy... ♥...aniołeczki kochane nasza Pamięć
...!Światełko za wczoraj(brak internetu)!
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Zapomnisz może o osobie z którą się śmiałeś,lecz nigdy nie zapomnisz,o
osobie za którą płakałeś.Światełko dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
Wolą Boga jest
nasze rozstanie.
Nadzieją Dusz
nasze ponowne
spotkanie...[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
SWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWA... ANETKO...((*))..
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
Wskaż nam właściwą drogę Panie, abyśmy kiedyś wszyscy mogli cieszyć się
radością nieba z naszymi ukochanymi zmarłymi, jaśniutkie światełko
pamięci zapalam ((*)).
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.