Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1077889
Zapalone ponad rok temu
Dziadkowie Adasia
Anetlo , światełko dla Ciebie:-) :-) :-) :-)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Światełko dla Ciebie Anetko ..
Zgłoś SPAM
tata
Kocham Cię Aniu
Zgłoś SPAM
mama
Światełko i modlitwa dla Ciebie Ukochana Córeczko Kocham Cię Skarbie
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Twoja młodość niedokończona, twoja młodość onieśmielona, w leśnych ścieżkach zagubiona, krótka jak pierwszy sen. Twoja młodość niewygadana, twoja młodość jak noc nieznana, dźwigająca od kołyski tren..
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
siostra Monika
Kocham Cię Aniołku...Tęsknie
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Nie ma już gniewu,strachu,łez,wszystko zatraciło się w marzeniach.Nie ma już słońca,wyblakło na niebie.Nie ma już Ciebie.Reszta nie ma znaczenia.Z cichą modlitwą zapalam światełko dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście...i Jesteście naszą radością, naszą nadzieją, naszym słoneczkiem, naszym cieniem, naszą miłością, naszym kochaniem... los nam okrutny zesłał rozstanie...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
Zgłoś SPAM
mama marcela musioł,siostra sebastiana smoczyńskiego,córka grażyny smoczyńskiej ,ciocia staneczko d.
...światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
rodzice
..•**•.•**•...•**•.•**•..Córeńko bądź pamięcią w sercach wszystkich bliskich,po wszystkie dni..•**•.•**•...•**•.•**•..Kochamy Cię Skarbie ..•**•.•**•...•**•.•**•..
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
Po pielgrzymce swojego życia spokojnie odpoczywajcie.Na nasze domy patrzcie z góry i odpędzajcie swym skrzydłem anielskim wszystkie czarne chmury!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Bólu nie zgasi żadne ukojenie i ból ten chowamy skrycie, bo łez naszych nikt nie zrozumie, a dalej, dalej jest życie....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W kolejny 28,Anusiu kochana...pamiętam o Tobie...smutno pamiętam
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Mała kropla niczym kryształ spływa po policzku. Nie otarta płynie, by spaść w otwarte dłonie..."To my pamiętamy i to my was tak bardzo kochamy aniołki kochane :*:*
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Anetko , Aniele:-) :-) :-) :-)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2562   2563   2564   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011